NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU I SZPADEL OD VERTO

Prace ogrodowe nie obędą się bez nożyc do żywopłotu oraz szpadla. Dlatego narzędzia te znalazły się w ofercie produktów ogrodowych marki VERTO.

15G313_15G313_pl-ok

Nożyce do żywopłotu VERTO (nr ref. 15G313) mają ostrze pokryte powłoką teflonową, zapewniającą ochronę przed korozją, jak też przekładnię zmniejszająca o 30% siłę potrzebną do cięcia. Wyposażono je w ergonomiczny uchwyt z włókna szklanego pokryty antypoślizgowym materiałem oraz odbojniki zapewniające bezpieczeństwo i komfort podczas pracy. Szpadel ostry VERTO T-REX (nr ref. 15G001) ma długość całkowitą 1150 mm. Przeznaczony

jest głównie do prac ogrodowych i budowlanych. Jego czerpak wykonano z wysokiej jakości stali hartowanej i ostro zakończono. Ma on specjalną ząbkowaną krawędź ułatwiającą kopanie w ukorzenionym lub kamienistym gruncie. Trzonek wykonany jest z mocnego drewna i zakończony dwumateriałową rękojeścią z tworzywa sztucznego. Dzięki temu szpadel stabilnie leży w dłoni i jest wygodny w pracy. Komfort pracy nim podnoszą szerokie, profilowane podparcia dla stóp. W szpadlu znajdziemy też metalowe wzmocnienie w miejscu najbardziej narażonym na uszkodzenia, czyli na łączeniu trzonka z czerpakiem.

15G001_15G001_pl-ok

opr.HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments