NOŻYCE DO ŻYWOPŁOTU GRAPHITE 58G955

Wysokiej klasy nożyce spalinowe do żywopłotu GRAPHITE 58G955 z wydajnym silnikiem o mocy 0,75 kW (1,02 KM) przeznaczone są do przycinania i podcinania żywopłotów, krzewów oraz cienkich gałęzi.

Świetnie sprawdzą się w przydomowych ogrodach, działkach rekreacyjnych oraz w innych miejscach otoczonych zielenią. Prędkość obrotowa silnika wynosi od 3000 do 8500 min-1, a maksymalna prędkość posuwu ostrzy wynosi 2000 cykli na minutę. Nożyce mają szybki układ rozruchu, co pozwala na bezproblemowe ich uruchomienie. Dwustronne ostrze oraz hamulec bezpieczeństwa podnoszą komfort i bezpieczeństwo pracy użytkownika. Osłona z tworzywa sztucznego chroni operatora przed ryzkiem zranienia przycinanymi gałęziami. Nożyce wyposażono w obrotową rękojeść, która umożliwia

trzymanie urządzenia w różnych pozycjach roboczych. Przezroczysty zbiornik pozwala na kontrolę ilości paliwa w trakcie pracy. Zaś za odpowiednie podawanie mieszanki paliwowej odpowiada wysokiej jakości gaźnik membranowy. Średnie zużycie paliwa wynosi 0,76 l/h. W zestawie z nożycami znajdują się: pojemnik na mieszankę benzynowo-olejową, osłona na ostrze, wkrętak i klucze montażowe.

opr. HB

 

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar