NOŻYCE DO LIN STALOWYCH KNIPEX 95 62 160

Na tegorocznych Eisenwarenmesse Knipex zaprezentował wiele nowości produktowych, a wśród nich nożyce 95 62 160 do cięcia lin stalowych o średnicy do 4 mm oraz kabli do 6 mm.

Produkt spotkał się z ogromnym uznaniem wśród jury konkursu targowego i otrzymał nagrodę „Eisen Award”. Jury doceniło go za ogromną wydajność, niewielkie wymiary oraz stylowy design. Wśród istniejących na rynku nożyc do lin stalowych nożyce Knipex 95 62 160 wyróżniają się zarówno nowoczesną konstrukcją złącza (zgłoszone do patentu), jak i imponującą siłą

cięcia. Złącze dzięki specjalnej konstrukcji charakteryzuje się wysokim przełożeniem, dzięki czemu redukuje nakład siły podczas cięcia linek stalowych nawet o 20 proc. w porównaniu z dostępnymi na rynku standardowymi nożycami.

 

Produkt wyposażono w sprężynę rozwierającą szczęki, która sprawia, że praca jest bardziej efektywna i wygodna. Z kolei prowadnica w złączu wsuwkowym z dodatkowa? płytką stabilizującą umożliwia wyjątkowo precyzyjne cie?cie. Nożyce mają też blokadę, która zapewnia bezpieczeństwo w trakcie pracy i sprawdza się szczególnie podczas transportu (więcej na www.agentools.pl, gdzie można znaleźć listę dystrybutorów mających w ofercie produkty firmy Knipex).

MT(Agentools)

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments