NOŻYCE DO BLACHY HÖGERT TECHNIK

Nożyce do cięcia blachy Högert Technik poszerzają ofertę tej marki. Nożyce Högert Technik przeznaczone są do cieć prostych, lewoskrętnych i prawoskrętnych.

 

Nożyce Högert Technik zostały zaprojektowane do wykorzystywania w przemyśle i motoryzacji. Służą do przecinania blachy stalowej do grubości 1.5 mm, a także aluminium, tworzywa sztucznego, siatki drucianej itp. materiałów.

Hogert-Technik_HT3B502-3

Szczęki w nożycach Högert Technik są odkuwane matrycowo i wykonane ze stali narzędziowej chromowo-molibdenowej (CrMo). Chromowane ostrza zabezpieczają przed korozją. Po indukcyjnym zahartowaniu nożyce uzyskują wysoką twardość do 60–62 HRC, co zapewnia im

maksymalną wytrzymałość. Na szczękach nożyc wykonano ząbkowane krawędzie tnące. Dzięki temu rozwiązaniu przecinanie jest stabilne, a poślizg szczęk został zmniejszony do minimum. Nożyce wyróżniają się smukłą konstrukcją, która zapobiega zaczepianiu się materiału. Produkt możemy obsługiwać jedną ręką. Jeśli nie korzystamy z nożyc, możemy je szybko i łatwo zablokować, wykorzystując wbudowany mechanizm blokujący, co poprawia bezpieczeństwo pracy i chroni ostrza przed przypadkowym stępieniem.

 

W nożycach Högert Technik zastosowano dwukomponentową, wyprofilowaną antypoślizgową rękojeść, która umożliwia wygodny chwyt, operowanie nożycami i doskonałą wydajność. W odróżnieniu od dostępnych na rynku nożyc produkty Högert Technik sprzedawane są w jednakowej czarno-niebieskiej kolorystyce. Każda głowica prawo- i lewoskrętna jest jednak trwale oznakowana stemplem, odpowiednio literami „R” i „L”. Nożyce Högert Technik zostały wykonane zgodnie z normą DIN 6438.

 

Autor:  opr.  HB

Hogert-Technik_HT3B501-2 Hogert-Technik_HT3B500-1

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments