NOŻYCE DEDRA DO BLACHY

W ofercie narzędzi ręcznych firmy Dedra niedawno pojawiły się nożyce do blachy. Są to trzy modele oznaczone jako: 12P001, 12P002 i 12P003.

Można pomyśleć, że jaskrawe kolory uchwytów najnowszych nożyc do blachy Dedra mają wprowadzić na plac budowy nieco optymizmu, poczucia szczęścia i radości. Zapewne tak też jest, jednak ten zabieg ma swoje praktyczne uzasadnienie – użytkownik tych narzędzi natychmiast po zerknięciu na nie jest w stanie wybrać właściwy model. Do dyspozycji są bowiem trzy wersje nożyc – proste (żółte, model 12P001), lewe (czerwone, 12P002) i prawe (zielone, 12P003). Ich uchwyty są wygodne, mocne i ergonomiczne. Zostały pokryte przeciwpoślizgową okładziną. W

części bliższej szczęk są one specjalnie wyprofilowane, tak aby umożliwić precyzyjny posuw nożyc w czasie pracy. Na drugim końcu jednego z uchwytów umiejscowiono kółko do zawieszania ułatwiające przechowywanie narzędzi w warsztacie.

 

Szczęki w nowych nożycach Dedra wykonane są z najwyższej jakości stali chromowo-wanadowej CrV, która charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia i zapewnia im długą żywotność.
Ostrza tnące mają ząbkowane krawędzie, dzięki czemu cięty materiał nie wyślizguje się z nożyc i możliwe jest bardzo precyzyjne przecinanie go. Nożyce Dedra przystosowane są do cięcia blach o maksymalnej grubości 1,2 mm.

Marek Pudło, pins

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments