Noże składane Stanleya

Firma Stanley, producent wysokiej jakości narzędzi ręcznych, wzbogaca swoją ofertę o nowe wielofunkcyjne noże FatMax. Ergonomiczna konstrukcja czy podwójne ostrza to tylko niektóre z zastosowanych rozwiązań, które usprawnią cięcie podczas prac remontowo-wykończeniowych.

 

 

Firma Stanley, producent narzędzi ręcznych, wprowadza na rynek dwa noże składane FatMax, uzupełniając swoją ofertę noży z ostrzem składanym z serii Utility. Nowe noże FatMax Stanleya są przydatne zarówno na budowie, jak i podczas remontu czy wykańczania mieszkania. Użyta wysokiej jakości stal zapewnia im trwałość i niezawodność. Noże gwarantują precyzję zarówno przy

docinaniu tapet, obcinaniu przewodów, jak i cięciu płyt gipsowo-kartonowych.

Nóż składany z ostrzem trapezowym FatMax®
Osoby ceniące poręczne i proste w obsłudze narzędzia zwrócą uwagę na nowy nóż składany z ostrzem trapezowym FatMax. Jego unikalna i ergonomiczna konstrukcja zapewnia wygodę nawet podczas długotrwałej czy uciążliwej pracy. Nóż ten ma składany korpus z miękką antypoślizgową wkładką, która zapobiega wysunięciu się narzedzia z ręki. Dostosowana do kształtu dłoni obudowa ułatwia pracę i zapewnia większy komfort użytkowania. Narzędzie Stanleya jest przy tym niewielkie i zaskakująco lekkie.
Stanley rozwiązał także problem noszenia ze sobą zapasowych ostrzy. W rękojeści noża FatMax umieszczono specjalny magazynek, w którym mieści się kilka zamienników. Wymiana ostrzy przebiega szybko i nie sprawia żadnych problemów dzięki zastosowaniu specjalnego mechanizmu. Wystarczy nacisnąć i przesunąć spust blokady, wyjąć zużyte ostrze i włożyć nowe. Dodatkową wygodę zapewnia praktyczny klips, pozwalający na swobodne noszenie noża przy pasku. Nóż kosztujje 45 PLN.

Nóż składany z podwójnym ostrzem FatMax®
Wielozadaniowy nóż z podwójnym ostrzem to propozycja dla osób ceniących funkcjonalność i szybkość działania. Doskonale sprawdzi się podczas wykonywania prac remontowych i wykończeniowych. Jego konstrukcja umożliwia jednoczesne zamontowanie dwóch rodzajów ostrzy. Przełączanie między jednym a drugim jest błyskawiczne. Użytkownik może po prostu wysunąć jedno ostrze i schować drugie. Wymiana zużytego ostrza nie stanowi też problemu. Wystarczy nacisnąć przycisk, wyjąć zużyty element i włożyć zamiennik. Mocny składany korpus gwarantuje wygodę oraz oszczędność miejsca. Praktyczne uchwyty gumowe, umieszczone na górze noża, zapewniają lepszy chwyt podczas użytkowania. Zastosowanie w nożach śruby zaciskowej gwarantuje natomiast bezpieczeństwo i daje pewność, że ostrze jest perfekcyjnie unieruchomione. Nóż ten kosztuje 59 PLN. Produkty firmy Stanley dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całegokraju.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments