NÓŻ SKŁADANY DLA ELEKTRYKÓW OD KNIPEX

Knipex to niemiecki dostawca bogatego asortymentu profesjonalnych specjalistycznych narzędzi dla elektryków i instalatorów. Nie dziwi więc, że w jego ofercie pojawił się nóż składany oznaczony jako 16 20 50 SB i przydatny podczas prac z kablami lub ich wiązkami.

Nożem składanym Knipex 16 20 50 SB wykonamy wszystkie rodzaje cięć, które zazwyczaj realizuje się takimi narzędziami. Dlatego jest to uniwersalny produkt, który sprawdzi się w pracy nie tylko w rękach elektryków czy instalatorów, ale też fachowców z wielu innych branż technicznych, jak i majsterkowiczów, turystów, wędkarzy itp. Prezentowany nóż cechuje wysoka trwałość i jakość wykonania. Jego ostrze wyprodukowano ze stali nierdzewnej

made in Solingen i naostrzono jak brzytwę oraz stabilnie zamocowano w rękojeści z trwałego, udaroodpornego plastiku. Ma ona ergonomiczny kształt i zapewnia komfortowy chwyt oraz swobodne manipulowanie narzędziem, a także dobre przenoszenie siły podczas cięcia. Knipex zadbał o łatwe otwieranie noża i dlatego umieścił na jego ostrzu praktyczny uchwyt o kształcie rombu. Aby uniemożliwić upadek omawianego noża z wysokości, wyposażył go w zaczep znajdujący się na końcu rękojeści. Umożliwia on m.in. zamocowanie linki zabezpieczającej, która wchodzi w skład systemu Knipex chroniącego narzędzia przed upadkiem z wysokości.


Reasumując, nóż składany dla elektryków Knipex 16 20 50 SB to bardzo poręczne i praktyczne narzędzie o najwyższej jakości wykonania. Oferuje niezliczone możliwości robocze: od cięcia kabli do strugania ołówków.

pins

 

162050SB-00-F-03_160

162050SB-00-F-05_182

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments