NOWY SILNY GRACZ W SEGMENCIE ELEKTRONARZĘDZI PROFESJONALNYCH GRAPHITE PRO

Na rynek wkracza właśnie nowa marka elektronarzędzi profesjonalnych – GRAPHITE PRO.

Grupa Topex, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom użytkowników narzędzi, wprowadza markę profesjonalnych elektronarzędzi wysokiej jakości. Kilkuletnia praca zespołu inżynierów i techników oraz wieloetapowe procesy testowania wszystkich podzespołów urządzeń gwarantują najwyższą jakość produktów z nowej oferty. W pierwszej fali nowości na polskim rynku pojawiają się następujące narzędzia: kompaktowa i ergonomiczna szlifierka kątowa, niezastąpiona w każdym warsztacie polerka, innowacyjna bruzdownica wyposażona w potrójną tarczę pozwalająca na bruzdowanie bez konieczności kucia, młot kujący o wysokiej energii i częstotliwości udaru, poręczna

młotowiertarka o mocy 440W oraz 4-funkcyjna młotowiertarka o mocy 900W.

Urządzenia sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników, ponieważ charakteryzują je:

  • niezawodność potwierdzona rygorystyczną kontrolą jakości,
  • wytrzymałość dzięki najwyższej jakości zastosowanych materiałów i podzespołów,
  • optymalnie dobrane parametry pozwalające na wykonanie nawet najbardziej wymagających prac,
  • wszechstronność zastosowań dzięki kompatybilności z szeroką gamą akcesoriów GRAPHITE,
  • komfort pracy dzięki ergonomicznej konstrukcji.


Wszystkie elektronarzędzia marki GRAPHITE PRO objęte są standardowo 3-letnią gwarancją, oferowaną zarówno dla firm jak i użytkowników indywidualnych. Gwarancję można bezpłatnie przedłużyć o kolejne 2 lata (aż do 5 lat), rejestrując produkt na stronie internetowej graphitepro.pl/gwarancja. Tak długi okres gwarancji zdecydowanie wyróżnia markę wśród konkurencyjnych producentów.
Priorytetem Grupy Topex jest dostarczanie użytkownikom najnowocześniejszych rozwiązań przy zachowaniu najwyższej jakości oraz wysokich standardów obsługi. Dlatego poza długim okresem gwarancji firma zapewnia stałą, pełną dostępność części zamiennych i eksploatacyjnych do elektronarzędzi GRAPHITE PRO, dla utrzymania ich sprawnego funkcjonowania zarówno podczas, jak i po okresie gwarancyjnym.

– Wprowadzenie nowej marki jest procesem skomplikowanym, wymagającym współdziałania specjalistów wielu dziedzin. Jestem przekonany, że 25 lat doświadczeń w branży pozwala nam obecnie wprowadzać na polski rynek produkty sprawdzone, trwałe i przygotowane do pracy w trudnych warunkach.
Elektronarzędzia GRAPHITE PRO zaprojektowane są do pracy ciągłej przy dużych obciążeniach. Niepodważalnym ich atutem jest też poręczność i ergonomia pracy wynikające z zaawansowanych rozwiązań technologicznych.
Naszym partnerom handlowym oferujemy zaś mocne wsparcie: atrakcyjne pakiety sprzedażowe z ekspozytorem, szkolenia produktowo-techniczne, pokazy u naszych klientów oraz szereg materiałów reklamowych do punktów sprzedaży w tym katalogi produktowe. Dodatkowo wszystkie informacje są dostępne na stronie graphitepro.pl, gdzie docelowo będzie można znaleźć lokalizację punktów sprzedaży, które razem z nami chcą rozwijać markę GRAPHITE PRO. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby zapewnić naszych partnerów handlowych, że to nie tylko bezpieczna inwestycja, ale długoterminowa korzyść i ogromy potencjał wspólnego rozwoju – mówi Radosław Fiślak, menadżer Marketingu ds. Rynku Krajowego Grupy Topex.

Grupa Topex to lider polskiej branży narzędziowej, obecny również na rynkach zagranicznych. Firma może pochwalić się 25-letnim doświadczeniem. Wprowadzenie na rynek nowej, profesjonalnej marki – GRAPHITE PRO, to idealne dopełnienie kompleksowej oferty elektronarzędzi i narzędzi ręcznych, jakie można znaleźć w portfelu marek Grupy Topex.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar