NOWY KATALOG BHP NEO

Dział marketingu NEO przygotował i opublikował nowy katalog BHP NEO. Jest on skarbnicą wiedzy o ofercie BHP marki NEO, a do tego znakomicie prezentuje produkty i dostarcza wiele dodatkowych informacji ważnych dla finalnego użytkownika.

 

Część pierwsza katalogu w błyskotliwy sposób dokonuje prezentacji najważniejszych cech wyrobów BHP sygnowanych marką NEO i ich linii produktowych. Znajdziemy tam informacje o technologiach, używanych materiałach oraz kontroli jakości. Z wprowadzenia dowiadujemy się też, że nowe kolekcje ubrań są opracowywane przez dział projektowy NEO. Na samym początku powstają szkice, które po serii testów są wdrażane do produkcji. Dzięki takiemu unikatowemu działaniu na rynek trafiają niepowtarzalne wzory optymalnie

dopasowane do potrzeb polskich profesjonalistów.

 

Szczegółowo oferta BHP NEO prezentowana jest w artykułach. Oprócz składu materiału znajdziemy w nich wiele przydatnych informacji, które ułatwiają dobór ubrania do własnych potrzeb. Bardzo istotnym, unikalnym udogodnieniem jest ramka informacyjna podpowiadająca produkty, które uzupełniają przeglądany wyrób i tworzą z nim estetyczną oraz funkcjonalną całość. Co ważne, znaczna część prezentowanych produktów jest także głównym bohaterem filmów opublikowanych przez NEO w światowym serwisie YouTube. Informują o tym jego ikony umieszczone w artykułach. Jeśli więc ktoś chciałby zapoznać się z wyrobami NEO w sposób bardziej dynamiczny – na ekranie komputera lub innych urządzeń mobilnych, wystarczy uruchomić serwis YouTube i wpisać NEO BHP.
Katalog BHP NEO ma też bardzo bogatą warstwę wizualną: graficzną i zdjęciową. Każdy jego czytelnik zwróci zapewne uwagę na zdjęcia aranżacyjne, które w atrakcyjny sposób prezentują najnowsze kolekcje NEO.

Naszym zdaniem prezentowany katalog marki NEO to pozycja obowiązkowa dla każdego dystrybutora związanego z branżą BHP oraz dla wszystkich firm, które zastanawiają się nad rozszerzeniem swojej oferty o produkty służące do podniesienia bezpieczeństwa pracy. Jest też doskonałą lekturą dla użytkowników odzieży roboczej, bo ułatwia prawidłowy dobór, w tym też pod względem estetycznym, co ma istotny wpływ na wizerunek firmy. Nowy katalog BHP NEO można też pobrać w wersji elektronicznej wprost z serwisu internetowego tej marki pod adresem: neo-tools.com/news/index/view/id/747.

JAR
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar