Nowe trzewiki LAHTI PRO podbijają jesień

Marka LAHTI PRO należąca do GRUPY PROFIX wprowadza właśnie model wytrzymałych i modnych trzewików o właściwościach terenowych.

Nowe trzewiki LAHTI PRO L30125 idą pewnie po rynkowe zwycięstwo – i to najkrótszą drogą, bez oglądania się na podmokły grunt, potoki, bagna, czy strumienie. To doskonale zaprojektowane i wykonane obuwie ochronne, które swym designem, kolorystyką i właściwościami, nawiązuje do popularnego nurtu praktycznych butów o militarnym charakterze. Już sam materiał, z którego zostały wykonane trzewiki LAHTI PRO L30125, daje im taktyczną przewagę: wierzch to

skóra zamszowa oraz tkanina typu Oxford o właściwościach hydrofobowych (odpychająca cząsteczki wody). Na trzewiki składa się nie tylko wodoodporna tkanina, ale również specjalna zintegrowana z butem, oddychająca i wodoodporna skarpeta z membraną. Z kolei o komfort chodzenia, biegania czy skakania dba wyściółka wymienna oraz wkładki z elastyczną poduszką tłumiącą wstrząsy, wzmocnione podkładką łagodzącą nacisk stopy na podłoże. Natomiast podeszwa pozwala pewnie stąpać zarówno po śliskich skałach, jak i podmokłym gruncie, co zapewnia gumowy protektor, zwiększający stabilność oraz przyczepność do podłoża. Nowe trzewiki LAHTI PRO L30125 są dostępne na www.sklep.lahtipro.pl oraz w dobrych sklepach z odzieżą BHP, militarną i outdoorową.

RS (PROFIX)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments