Nowe trendy na Internationale Eisenwarenmesse 2016

Przygotowania do Einsenwarenmesse 2016, które odbędą się w dniach od 6-8 marca 2016 r., wkroczyły w decydującą fazę. Organizatorzy targów zdradzają coraz więcej szczegółów oraz podkreślają, że na Eisenwarenmesse 2016 wystawcy zaprezentują wiele nowych produktów, co pozwoli w sposób kompleksowy poznać trendy w branży wyrobów metalowych.

Odwiedzający targi w Kolonii będą mieć okazję poznać ciekawe oraz innowacyjne produkty. Ponadto organizatorzy zdradzają, że pierwszego dnia targów, tj. 6 marca 2016 r., odbędzie się światowa premiera nowych produktów jednego z największych liderów na rynku. Wskazują, iż na Einsenwarenmesse 2016 będzie można poznać kluczowe

kierunki rozwoju branży wyrobów metalowych, do których należy m.in. perfekcyjna prezentacja produktów. Nie wystarczy, aby produkt był dobry i innowacyjny, dlatego coraz więcej producentów przywiązuje znaczenie do obsługi aktywnej sprzedaży. Można zauważyć różne jej formy – od zoptymalizowanej prezentacji do przyjaznych dla odbiorców czytelnych opakowań. Umożliwia to klientom poznanie produktu oraz podjęcie decyzji o jego wyborze. Jednocześnie więcej informacji o produkcie pozwala odbiorcom zapoznać się z jego parametrami przez internet, np. za pomocą smartfonów, z których korzystanie staje się obecnie standardem życia zarówno prywatnego, jak i zawodowego.

Na Einsenwarenmesse 2016 zostaną również przedstawione produkty oparte na technologii radiowej, co ma niezmiernie istotne znaczenie z perspektywy ciągłego rozwoju technologicznego, który to rozwój ma przełożenie na otaczający nas świat. Obecnie inteligentne technologie zmieniają i wzbogacają rynek, jak również wpływają na przemysł.

Ciekawe rozwiązania zostaną zaprezentowane na Einsenwarenmesse 2016 w segmencie wózków warsztatowych, które stają się bardziej mobilne oraz są wykorzystywane zarówno do transportu sprzętu do pracy, jak i jako stoły warsztatowe. Umożliwiają one również przechowywanie narzędzi w bezpiecznym miejscu. Na rynku można też zauważyć wózki transportowe, które pozwalają na bezpieczne przechowywanie smartfonów bądź tabletów, które są chronione przed nieautoryzowanym dostępem do ich treści przez inteligentne systemy blokujące, co dodatkowo zwiększa ochronę przed kradzieżą. Takie cechy jak szybkość, trwałość i efektywność odgrywają dominującą rolę w pracy w warsztacie i na budowie. Cechy te można zauważyć w coraz większej liczbie urządzeń wprowadzanych na rynek, co również znajdzie swoje odzwierciedlenie w prezentowanych na targach produktach. Przykładem takiej tendencji są lampy LED wyposażone w akumulatory litowo-jonowe. Nowoczesne lampy oferują swoim odbiorcom wysoki stopień elastyczności oraz długi czas pracy przy optymalnej wydajności świetlnej.

Na targach Einsenwarenmesse 2016 zostaną również zaprezentowane produkty do pielęgnacji i ulepszone oleje do konserwacji, montażu, czyszczenia. Warto tu odnotować, że obecnie udoskonala się nawet takie produkty jak kołki rozporowe, np. przez zastosowanie w nich nowych materiałów o ulepszonych właściwościach.

Komfort pracy to cecha, która została zauważona m.in. przez producentów w sektorze drabin. Obecnie nowoczesne rozpórki mogą zagwarantować udźwig do 250 kg. Ponadto nowe modele wyposażone są w zintegrowane zasobniki pracy, w których w łatwy sposób można przechowywać narzędzia, co powoduje, że są one w zasięgu ręki.

Kolejnym trendem, który będzie można zauważyć w Kolonii, jest doskonalenie ergonomii narzędzi. Optymalizacja narzędzi przez producentów ma na celu zwiększenie wygody pracy i eliminację zmęczenia. Przykładem takich narzędzi, z którymi będzie można zapoznać się na Eisenwarenmesse 2016, są wkrętarki posiadające uchwyty wykonane z surowców odnawialnych.

Zaprezentowane na Eisenwarenmesse 2016 produkty w pełni uzasadniają twierdzenie, że technologia jest bliżej nas i jej ciągły rozwój w przyszłości przyspieszy wykonywane w warsztatach i budowach prace oraz zwiększy ich efektywność.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments