Nowa strona Rubi

RUBI® Germans Boada, S.A. zainaugurowała nową stronę korporacyjną WWW. Od ubiegłego tygodnia pod adresem www.rubi.com dostępna jest gruntownie odnowiona, funkcjonalna i atrakcyjna witryna tego znanego w ponad 140 krajach producenta profesjonalnych narzędzi do obróbki i układania powierzchni ceramicznych.

 Zamieszczony na stronie aktualny katalog RUBI pozwala łatwo i szybko uzyskać pełne dane techniczne wybranych produktów, obejrzeć i ściągnąć ich zdjęcia oraz filmy demonstracyjne, a także wydrukować ulotki produktów i instrukcje użytkowania. Członkowie Klubu RUBI mogą za pośrednictwem strony kontaktować się z firmą i administrować swoim kontem.
Zapraszając na swoją nową stronę firma RUBI proponuje mały quiz:

wśród osób, które do 31.01.2012 przyślą na adres rubi@rubipolska.com lub rubipolska@rubi.com email z podaniem maksymalnej długości cięcia na największej profesjonalnej przecinarce ręcznej RUBI (informacja dostępna w katalogu produktów na stronie www.rubi.com), zostanie rozlosowanych 5 nierdzewnych pac zębatych z rączką RUBIFLEX (jak na zdjęciu poniżej).

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar