NORTON w Romarze

Radomski oddział firmy Romar Sp. z o.o. zorganizował 6 października Dzień Otwarty, na który zaprosił lakierników i samochodowych samochodowych z warsztatów, które zaopatruje. Podczas imprezy odbyła się prezentacja materiałów ściernych marki NORTON produkowanych przez Saint-Gobain Abrasives.

 

 

ROMAR, którego centrala znajduje się w Ostrowcu Świętokrzyskim, zajmuje się dystrybucją lakierów samochodowych, materiałów lakierniczych firmy Nexa Autocolor oraz lakierów przemysłowych PPG-SELEMIX. Oferuje także produkty do wykonywania napraw lakierniczych samochodów osobowych oraz ciężarowych, mi.in marki NORTON. Zaopatruje warsztaty blacharsko-lakiernicze, autoryzowane serwisy dealerskie, zakłady produkujące różnego rodzaju maszyny oraz hurtownie i sklepy. Od maja 2008 roku ROMAR prowadzi także

sprzedaż nowych samochodów marki FIAT oraz ich serwis.

– Ponieważ technologie napraw lakierniczych są doskonalone, istnieje konieczność informowania o nich fachowców zajmujących się lakiernictwem i blacharstwem samochodowym – powiedział Piotra Kuśmierczyk, prezes ROMAR-u. – Dlatego organizujemy dni otwarte, na które zapraszamy naszych klientów i prezentujemy im możliwości nowych produktów oraz technologii.

W tym roku w dniu otwartym wzięła udział marka Norton należąca do Saint-Gobain Abrasives. Piotr Pelech, specjalista ds. szkoleń z NORTON, zaprezentował nowe technologie renowacji lakierów samochodowych oferowane przez Saint-Gobain Abrasives, m.in.: (proszę wymienić te technologie i produkty). Piotr Pelech omówił cechy poszczególnych produktów oraz zademonstrował, jak praktycznie się je aplikuje. Uczestnicy spotkania mogli także zobaczyć efekty ich stosowania. Pokaz spotkał się z dużym zainteresowaniem i wywołał szczegółową dyskusję na temat metod aplikacji nowoczesnych technologii renowacji lakierów samochodowych.

 

Na zdjęciu: Piotr Pełech, specjalista ds. szkoleń z NORTON, prezentuje nowe produkty Saint-Gobain Abrasives do renowacji lakierówsamochodowych

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar