NORTON NORBEVEL – NOWA GAMA MASZYN i AKCESORIÓW DO UKOSOWANIA i ZAOKRĄGLANIA

Norton-NorBevel-Range_01

Dla przygotowania czystej i dobrej jakości spoiny ważne jest uzyskanie odpowiedniej krawędzi. Zachowanie właściwej kolejności etapów przygotowania zapobiega potrzebie kosztownych poprawek. Gama maszyn i akcesoriów NorBevel-6 oraz NorBevel-12 jest nowym uzupełnieniem rozwiązań marki Norton w zakresie obróbki metali i zapewnia osiągnięcie powyższych celów.

 

Nowoczesne technologie stosowane są w warsztatach różnej wielkości. NorBevel Systems ma odpowiedź na każdego. Linia NorBevel-12 od Nortona wychodzi na przeciw potrzebom w zakresie najcięższych operacji ukosowania i zaokrąglania nawet do głębokości 12 mm, zapewniając jednorodny i dokładny

kąt przygotowania krawędzi elementów metalowych. W efekcie otrzymujemy mocniejsze połączenie spawane. Z kolei gama NorBevel-6 stosowana może być w przypadku lżejszych operacji ukosowania i zaookrąglania. NorBevel Systems to idealne rozwiązanie dla wymagających i stanowiących wyzwanie prac. Maszyny te będąc lekkimi, są zarazem silne i mają takie funkcje, jak: regulowana głębokość skrawania oraz łatwość wymiany głowic ukosujących.
Aby sprostać wymaganiom danego zadania, Norton proponuje rozwiązania na dwóch różnych poziomach – DOBRE i NAJLEPSZE pod względem wydajności. Jak również głowice skrawające do wszystkich rodzajów materiałów. – Maszyny NorBevel zapewniają bardzo dobrej jakości połączenie spawane dzięki obniżeniu prawdopodobieństwa „obudowania” zanieczyszczeń w spoinie, zmniejszeniu iskrzenia i obniżeniu ryzyka przegrzania i odbarwienia powierzchni metalu – informuje Rui-Manuel Coelho, menadżer produktu Saint-Gobain Abrasives. – Z pomocą NorBevel uzyskać można powtarzalną jakość w przypadku zaokrąglania krawędzi otworów, poczynając od średnicy 18 mm, co pozwala na osiągnięcie wysokiej elastyczności i wydajności.
Podsumowując, NorBevel od Nortona to: lepsze warunki pracy, większa precyzja i spójność kątowania, znakomita maszynowa jakość wykończenia bez zanieczyszczenia materiału, szybkość i elastyczność, brak konieczności wykańczania i odbarwiania (więcej na: www.nortonabrasives.com, http://www.nortonabrasives.com/pl-pl/resources/expertise/norton-bevel-systems-dobrze-dobrane-rozwi%C4%85zanie).

opr. HB (mat. Norton)

 

Norton-NorBevel-Range_84682

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar