Nivel System N30x, N26x, N24x – nowa seria precyzyjnych i niezawodnych niwelatorów optycznych5 lat gwarancji autoryzowanego serwisu TPI

Firma TPI, dostawca rozwiązań pomiarowych na rynek budowlany i geodezyjny, wprowadza do swojej oferty nową serię niwelatorów optycznych Nivel System. Serię tworzą 3 modele niwelatorów: N30x, N26x oraz N24x – instrumenty do precyzyjnych pomiarów różnic wysokości dla wszystkich, którzy szukają dobrego, sprawdzonego sprzętu w przystępnej cenie.

Nowe niwelatory wyposażono w wysokiej jakości układ optyczny, gwarantujący bardzo dobrą jakość obrazu (czytelny, jasny obraz). Magnetyczny kompensator umożliwia wykonywanie pomiarów także na terenach niestabilnych, gdzie statyw z niwelatorem mogą być narażone na ciągłe drgania. Instrumenty są odporne na niekorzystne działanie pyłu i wody – dzięki temu można pracować w

ciężkich warunkach: podczas deszczu czy w środowisku mocno zapylonym. Niwelatory optyczne Nivel System przeznaczone są m.in. dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów, jak też dla wszystkich specjalistów, którzy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności.

 

Markowy sprzęt w przystępnej cenie

Nivel System jest marką instrumentów pomiarowych dla branży budowlanej i geodezyjnej wprowadzoną na polski rynek przez TPI Sp. z o.o. w 2003 r. Produkty Nivel System skierowane są do szerokiego kręgu odbiorców, dla których jednym z podstawowych kryteriów wyboru jest przystępna cena z jednoczesną gwarancją odpowiedniej jakości, co zapewnia możliwość wykorzystania w wielu zastosowaniach profesjonalnego zestawu pomiarowego kosztem niższym niż dotychczas. Dzięki sieci punktów serwisowych rozmieszczonych na terenie całego kraju każdy użytkownik ma łatwy dostęp do profesjonalnego serwisu.

 

Najwyższa precyzja pomiarów

Dzięki wysokiej jakości układu optycznego (luneta o powiększeniu 30x, 26x oraz 24x) niwelatory zapewniają dokładność rzędu 1,5 mm na 1 km podwójnej niwelacji (w modelu N30x) oraz 2,0 mm na 1 km podwójnej niwelacji (w modelach N26x i N24x). Można je stosować zarówno do zadań budowlanych, jak i przy wymagających pomiarach geodezyjnych. Obraz w lunecie jest jasny i czytelny.

Wytrzymałe na ciężkie warunki pracy, odporne na wibracje i wstrząsy

Wbudowany kompensator magnetyczny automatycznie poziomuje instrumenty i dzięki temu ułatwia pracę w miejscach o niestabilnym i drgającym podłożu (np. na placu budowy, w pobliżu pracy ciężkich maszyn), sprzęt posiada wysoką normę wodo- i pyłoszczelności (IPX6).

W minimalnej odległości od łaty

Sprzęt przystosowany jest do pracy z minimalną celową o długości 0,3 m, co pozwala niwelować teren blisko stanowiska bez konieczności jego zmiany.

Wygoda obsługi

Bezzakresowa leniwka koła poziomego pozwala precyzyjnie wycelować niwelator na łatę, a libella pudełkowa z lusterkiem umożliwia łatwe i szybkie spoziomowanie instrumentu.

Stabilny i niezawodny sprzęt – 5 lat gwarancji

Sprzęt pomiarowy wykorzystywany na budowie poddawany jest najwyższym próbom wytrzymałościowym. Pracując zarówno w zapylonych pomieszczeniach, jak i w trudnych warunkach terenowych, w otoczeniu ciężkich maszyn, powinien on zapewnić stabilną pracę – poprawne pomiary. Dlatego firma TPI, dostarczając od ponad 20 lat sprzęt pomiarowy, na pierwszym miejscu stawia jakość swoich produktów. Na potwierdzenie tej tezy niech świadczy fakt, że nowe niwelatory Nivel System wyposażone są w najwyższej jakości komponenty (w tym bardzo wytrzymały kompensator), każdy niwelator  przed sprzedażą przechodzi wnikliwe testy i kontrolę – potwierdzone certyfikatem, a ich jakość gwarantowana jest jednym z najdłuższych na rynku, 5-letnim okresem gwarancji. Klienci zyskują wsparcie autoryzowanego serwisu TPI w Polsce w czasie trwania gwarancji oraz po gwarancji. Serwis posprzedażowy TPI to pewność działania instrumentu na długie lata.

Nowe niwelatory pojawią się w punktach sprzedaży sieci dystrybucji TPI w lutym 2012 (adresy sklepów dostępne są na www.tpi.com.pl) w cenach: N30x – 749 zł/netto (w zestawie z łatą 5m i statywem – 949 zł/netto), N26x – 649 zł/netto (w zestawie z łatą 5m i statywem – 849 zł/netto) oraz N24x – 590 zł/netto (w zestawie z łatą 5m i statywem – 790 zł/netto).

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments