NIVEL SYSTEM – DOBRE BO POLSKIE! SPRZĘT DLA KAŻDEGO MAJSTRA

Marka Nivel System stworzona przez polską firmę TPI postawiła sobie za cel, że główna myśl technologiczna ma być opracowywana w Polsce. Konsekwentnie wytyczając ten kierunek, wprowadziła niedawno do oferty nową serię instrumentów optycznych. W skład serii wchodzą niwelator optyczny N32x oraz trzy modele teodolitów elektronicznych DT-5, TD-2 i DT-2L. Sprzęt przeznaczony jest do precyzyjnych pomiarów na budowie i polecany wszystkim, którzy szukają dobrego, sprawdzonego sprzętu w przystępnej cenie.

Nivel System N32x – pewny, niezawodny niwelator optyczny z 5-letnią gwarancją
Nowy model N32x wyposażono w wysokiej jakości układ optyczny, gwarantujący czytelny, jasny obraz. Magnetyczny kompensator umożliwia wykonywanie pomiarów także na terenach niestabilnych,

gdzie statyw z niwelatorem mogą być narażone na ciągłe drgania. Instrument odporny jest na niekorzystne działanie pyłu i wody – dzięki temu można pracować w ciężkich warunkach: podczas deszczu czy w środowisku mocno zapylonym. Niwelatory Nivel System przeznaczone są m.in. dla geodetów, drogowców, budowlańców, archeologów, jak też dla wszystkich specjalistów, którzy wymagają od instrumentu pomiarowego najwyższej precyzji i niezawodności. Dzięki wysokiej jakości układu optycznego (luneta o powiększeniu 32x) niwelator zapewnia dokładność pomiarów rzędu 1,5 mm na 1 km podwójnej niwelacji. Wbudowany kompensator magnetyczny automatycznie poziomuje instrument, ułatwiając pracę w miejscach o niestabilnym i drgającym podłożu (np. na placu budowy, w pobliżu pracy ciężkich maszyn), sprzęt spełnia wysoką normę wodo- i pyłoszczelności (IPX6). N32x przystosowany jest do pracy z minimalną celową o długości 0,3 m, co pozwala niwelować teren blisko stanowiska bez konieczności jego zmiany. Bezzakresowa leniwka koła poziomego pozwala precyzyjnie wycelować niwelator na łatę, a libella pudełkowa z lusterkiem umożliwia łatwe i szybkie spoziomowanie instrumentu.

niwelator-optyczny-N32x---zdjęcie-główne

Nivel System DT-2, DT-2L, DT-5 – precyzyjne teodolity elektroniczne

Teodolity elektroniczne Nivel System DT-2 (2″), DT-2L (2″) i TD-5 (5″) to precyzyjne instrumenty pomiarowe, dzięki którym można łatwo i szybko wyznaczyć kierunek, kąt czy określić spadek. Te jedne z najważniejszych narzędzi pomiarowych na placu budowy charakteryzują się przede wszystkim wyjątkową prostotą obsługi. By posługiwać się tym narzędziem, nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy, a z powodzeniem wystarczy krótkie szkolenie. Instrumenty posiadają czytelne, dwustronne wyświetlacze (z podświetleniem), na których pokazywane są na bieżąco odczyty mierzonych kątów poziomych i pionowych. Libella pudełkowa pozwala precyzyjnie spoziomować instrument. Dzięki wygodnemu pionownikowi laserowemu instrumenty można szybko ustawić nad punktem, a precyzyjny kompensator utrzymuje sprzęt we właściwej pozycji nawet podczas pracy na niestabilnym podłożu.

Zastosowanie najwyższej jakości optyki gwarantuje realizację pomiarów z dużymi dokładnościami. Jasny, czytelny obraz lunety z powiększeniem 30x zapewni pracę na budowach, gdzie pomiary wykonujemy na długich odcinkach. Model DT-2L posiada dodatkowo wskaźnik laserowy, dzięki któremu uzyskujemy bezpośrednie wskazanie punktu tyczonego. Teodolity są odporne na trudne warunki atmosferyczne (IPX6), co sprawia, że są przygotowane do pracy nawet w ulewnym deszczu. Pojemny akumulator pozwala na długi czas pomiarów w terenie, a gdy zapomnimy go naładować, możemy skorzystać z dodatkowego zasobnika na baterie alkaliczne (znajdujące się w wyposażeniu standardowym).

Teodolit---zdjęcie-główne

Przede wszystkim jakość – stabilny i niezawodny sprzęt

Sprzęt pomiarowy wykorzystywany na budowie poddawany jest najwyższym próbom wytrzymałościowym. Pracując zarówno w zapylonych pomieszczeniach, jak i w trudnych warunkach terenowych, w otoczeniu ciężkich maszyn, powinien on zapewnić stabilną pracę, a tym samym poprawne pomiary. Firma TPI ma tego świadomość, dlatego od ponad 26 lat dostarcza na rynek sprzęt pomiarowy wyłącznie najwyższej jakości. Każdy instrument przed sprzedażą przechodzi wnikliwe testy i kontrolę – potwierdzone certyfikatem. Klienci zyskują wsparcie autoryzowanego serwisu TPI w Polsce w czasie trwania gwarancji oraz po gwarancji. Serwis posprzedażowy TPI to pewność działania instrumentu przez długie lata.

TPI

 

Bądź pewny swoich zakupów – sprawdź, czy wydając pieniądze, dostajesz wszystko,
co ci się należy.

Podejmując decyzje zakupowe, każdy bierze pod uwagę wiele czynników, wśród których znajdą się takie, jak:

  • jakość sprzętu;
  • bezpieczeństwo pracy;
  • wsparcie serwisu;
  • oraz przekonanie, że sprzęt pochodzi z pewnego źródła.

 

Są to rzeczy bardzo istotne w przypadku sprzętu pomiarowego, który służyć nam będzie przy większości etapów przeprowadzanej inwestycji i warunkować będzie poprawne wykonanie prac. Dlatego tak ważne jest, aby podczas wyboru sprzętu i jego zakupu nie sugerować się jedynie niższą ceną. Oferowany na rynku polskim sprzęt pomiarowy marki TOPCON to niezawodna japońska technologia, zapewniająca pewne pomiary i stabilną pracę nawet w najcięższych warunkach.

Przy wyborze dostawcy sprzętu należy zwrócić baczną uwagę, czy pochodzi on z sieci sprzedaży autoryzowanego dystrybutora Topcon – firmy TPI (wykaz dystrybutorów dostępny jest na stronie www.tpi.com.pl). Kierując się powyższą zasadą, mamy pewność, że sprzęt został przygotowany do sprzedaży zgodnie z wymogami producenta (ma oryginalne świadectwo autoryzowanego serwisu potwierdzające poprawność pracy i obejmuje go gwarancja).
I wreszcie najważniejsze, sprawdźmy:czy sprzęt ma oryginalną kartę gwarancyjną wyłącznego autoryzowanego serwisu Topocon w Polsce (TPI Sp. z o.o.) dzięki temu możemy cieszyć się bezproblemową pracą przez lata, a w razie problemu sprzęt zostanie szybko naprawiony w oparciu o oryginalne części i autoryzowaną metodologię Topcon.

AT-B4

UWAGA

Żadna inna karta gwarancyjna typu „gwarancja sklepu” czy zapewnienia sprzedawcy nie jest podstawą do korzystania z bezpłatnych usług i wsparcia w autoryzowanym serwisie marki Topcon w Polsce (serwis TPI). Zachęcamy do dokładnego sprawdzenia dostawcy sprzętu, aby mieć pewność, że pochodzi on z oficjalnej sieci dystrybucji Topcon (TPI Sp. z o.o). W innych przypadkach to sklep jest gwarantem i dlatego nie można mieć pewności, jak zachowa się w sytuacji potrzeby naprawy czy wsparcia serwisowego (problemy związane z naprawą, jej kosztami, czasem, wymianami, wysyłkami itp.) – istnieje duże ryzyko, że zostaniemy poszkodowani. W przypadku sieci sprzedaży autoryzowanego dystrybutora marki Topcon – firmy TPI – każdy ma 100-procentową pewność ochrony gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Podstawą skorzystania z autoryzowanej gwarancji dla produktów Topcon jest wyłącznie oryginalna karta gwarancyjna autoryzowanego serwisu TPI. W przypadku wystąpienia usterki można zgłaszać się bezpośrednio do autoryzowanego serwisu TPI. Upewnijmy się więc u swego sprzedawcy, czy dostarczone są poniżej wymienione dokumenty, które stanowią standardowe wyposażenie każdego nowego produktu Topcon.

Oryginalne świadectwo instrumentu Topcon – wydawane przez autoryzowany serwis TPI

Przed sprzedażą każdy nowy sprzęt jest sprawdzany i w razie potrzeby rektyfikowany. Klient otrzymuje świadectwo instrumentu, poświadczające poprawność jego pracy (uwaga: świadectwo przygotowywane i wydawane jest przez jedyny autoryzowany serwis w Polsce – TPI – na podstawie przeglądu sprzętu oraz wymaganych procedur przygotowania produktów Topcon do sprzedaży).

Gwarancja autoryzowanego serwisu Topcon

Gwarancja obowiązuje w Polsce. Podstawą do respektowania jej warunków jest posiadanie oryginalnej karty gwarancyjnej, wydanej przez wyłącznego dystrybutora Topcon w Polsce – firmę TPI. Klienci zyskują pewność wsparcia w przypadku jakichkolwiek problemów ze sprzętem zarówno w czasie trwania gwarancji, jak i po jej upływie.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar