NITOWNICA VOREL 70270 DO NITONAKRĘTEK

Nitownica Vorel 70270 do nitonakrętek znalazła się w katalogu narzędzi ręcznych tej marki. Przeznaczona do wykonywania połączeń za pomocą nitonakrętek.

 

Połączenia na takie nity są bardzo trwałe, estetyczne i charakteryzują się dużą niezawodnością. Są poza tym jedną z niewielu alternatyw dla zwykłej śruby i nakrętki do łączenia elementów o niewielkich grubościach lub wykonanych z różnych materiałów. Nitownica została wyposażone w cztery tulejki i cztery gwintowane trzpienie, które pozwalają mocować nity odpowiadające śrubom M3, M4, M5 i M6. Narzędziem można wykonywać połączenia w stali, stali nierdzewnej i aluminium. Vorel 70270 ma budową cęgową – posiada dwie rękojeści, z których jedna jest nieruchoma

i stanowi korpus urządzenia. Obie pokryte są antypoślizgową okładziną. Mają tak dobraną długość (265 mm), aby bez większego wysiłku zaciskać najgrubsze nity, a przy tym nie sprawiać kłopotu w transporcie. Nitownica Vorel jest niezastąpionym narzędziem w sytuacjach, gdy wszystkie inne sposoby łączenia materiałów (np. spawanie, zgrzewanie czy skręcanie) zawodzą.

 

Autor:   Marek Pudło

Vorel_70270_a-1 Vorel_70270_b-2

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments