Nitownica czołowa NEO 18-107

Łączenie twardych materiałów, takich jak stale nierdzewne czy aluminium wymaga odpowiedniego sprzętu. Nową ofertę dla wymagających użytkowników zaprezentowała marka narzędzi ręcznych NEO. Nitownica czołowa NEO 18-107 to narzędzie solidne, a także łatwe i wygodne w użyciu.

 

 

Nowa nitownica NEO 018-107 to w pełni profesjonalne narzędzie, które znakomicie sprawdza się zarówno w warsztacie, jak i na budowie. Nitownica dźwigniowa przeznaczona jest do nitów stalowych, ze stali nierdzewnej, aluminiowych i miedzianych. Narzędzie dobrze radzi sobie również ze zrywaniem nitów z twardych materiałów, takich jak stal i stal nierdzewna. Nitownica może współpracować z nitami o rozmiarach 2,4

mm, 3,2 mm, 4,0 mm i 4,8 mm. Narzędzie wyposażone zostało w wygodną rękojeść 2-szczękową, która zapewnia mocniejszy chwyt nitu i usuwanie zrywanych zakończeń. Krótkie ramiona i małe wymiary narzędzia (długość– 275 cm) pozwalają na wygodną pracę w miejscach trudno dostępnych. Użytkowników NEO 18-107 ucieszy też mechanizm szybkiej wymiany szczęk oraz specjalny zbiornik na zerwane nity. Nitownica dodatkowo posiada w zestawie pięć końcówekszczęk.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar