Niskoprofilowy podnośnik samochodowy SATA ST97817SC

W ofercie firmy Grosley znalazł się niskoprofilowy podnośnik samochodowy SATA ST97817SC o ergonomicznej konstrukcji. Przeznaczony jest głównie dla warsztatów samochodowych i wulkanizacyjnych, jak też serwisów maszyn.

Podnośnik samochodowy SATA ST97817SC umożliwia podnoszenie pojazdów, maszyn czy urządzeń o niskim podwoziu czy stojących na krótkich nogach, np. samochodów sportowych czy aut wyposażonych w obniżone zawieszenie lub opony o niskim profilu. Jego minimalna wysokość podnoszenia wynosi bowiem 76 mm, zaś maksymalna – 505 mm. W omawianym podnośniku zastosowano 2-tłokową pompę hydrauliczną napędzaną za pomocą ręcznego mechanizmu dźwigniowego. Generuje ona maksymalną siłę podnoszenia wynoszącą 2 tony i zapewnia szybką pracę. Omawiany podnośnik posiada też

zabezpieczenie przed przeciążeniem zapobiegające jego użyciu do podnoszenia sprzętu wymagającego udźwigu o wielkości ponad 2 ton.
Podnośnik samochodowy SATA ST97817SC wyposażono w podwójne ramię napędowe mechanizmu dźwigniowego. Jak łatwo zauważyć, zwiększa ono przełożenie dźwigni i tym samym ułatwia obsługę omawianego urządzenia. Znajdziemy w nim też uniwersalny mechanizm zwalniający, który zapewnia precyzyjne sterowanie podnoszeniem lub opuszczaniem w dowolnym położeniu ramienia.


Prezentowany podnośnik niskoprofilowy SATA ST97817SC wykonano ze stali. Zastosowano w nim wzmocniony korpus i 4 kółka, w tym dwa skrętne, umożliwiające jego sprawne przemieszczanie po warsztacie i dokładne ustawienie pod podnoszonym sprzętem.

Reasumując, podnośnik samochodowy SATA ST97817SC to urządzenie łatwe w obsłudze, skuteczne i bezpieczne w pracy. Przyspiesza obsługę techniczną pojazdów oraz maszyn i tym samym zwiększa produktywność warsztatów i serwisów.

pins

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments