NEO BHP – pewność i bezpieczeństwo

W ofercie marki NEO pojawiła się nowa grupa produktów z linii NEO BHP. Seria składa się głównie z ubrań roboczych dostosowanych do rodzaju wykonywanych prac oraz akcesoriów chroniących użytkownika przed urazami.

 

 

Nowa grupa produktów z linii NEO BHP to zaawansowany system odzieży roboczej umożliwiającej optymalne dostosowanie stroju do wykonywanych prac (Advanced Workwear System). W asortymencie znajdują się zarówno rozwiązania sprawdzające się podczas upalnych, letnich dni (lekkie i oddychające), jak również zapewniające ochronę termiczną podczas pracy w warunkach zimowych. Wszystkie ubrania NEO BHP łączą wysokiej jakości materiały oraz innowacyjne i funkcjonalne

rozwiązania. O ich trwałości świadczy znak jakości QUALITY APPROVAL. Jest on symbolem wieloetapowej kontroli jakości, jaką przechodzą wszystkie produkty marki NEO. Proces ten obejmuje cały cykl produkcji odzieży: od wyboru najlepszych dostawców, przez produkcję pilotażową i testy wzorów w warunkach laboratoryjnych, po kontrolę produktów po opuszczeniu fabryki – zarówno w trakcie dostawy jak i w magazynie. Znak jakości NEO oznacza również stały rozwój produktów i wdrażanie rozwiązań odpowiadających potrzebom użytkowników. Z kolei funkcjonalność przejawia się w przemyślanych rozwiązaniach, takich jak SMARTPHONE POCKET (kieszonka przystosowana do przechowywania smartphonów), odpinane nogawki, szelki i rękawy czy zaczepy na narzędzia. Producent zadbał także o atrakcyjny design, stosując kolorystykę sprawiającą, że zabrudzenia są mniej widoczne.
W nowej ofercie NEO BHP znalazły się między innymi spodnie robocze, ogrodniczki, kurtki, t-shirty, bezrękawnik, kombinezon oraz akcesoria, takie jak zatyczki do uszu czy nakolanniki. Ubrania podzielono na serię letnią oraz serię Heavy Duty, przeznaczoną do najcięższych zadań. W ramach lżejszej serii letniej ofertę wzbogacą spodnie 6 w 1 oraz bluza robocza 2 w 1. Zarówno spodnie jak i bluza zostały wykonane z wysokiej jakości bawełny o gramaturze 180 g/m2. System odpinanych rękawów i nogawek sprawia, że ubrania z serii letniej NEO w bardzo prosty sposób można dostosować do warunków pracy. Z kolei w serii Heavy Duty znajdziemy trzy pary spodni (w tym ogrodniczki), bluzę, kamizelkę i kombinezon roboczy. Wszystkie produkty NEO HD wykonane zostały z trwałej mieszanki bawełny i poliestru o gramaturze 267 g/m2. Najbardziej narażone na przetarcie miejsca wzmocnione są specjalną tkaniną – Oxford. Odzież robocza z serii Heavy Duty posiada wiele udogodnień, takich jak ergonomicznie rozmieszczone, odpinane kieszenie, możliwość uzupełnienia wkładkami piankowymi, zaczepy na narzędzia, trój-igłowy szew w miejscach narażonych na rozdarcie czy odblaskowe wszywki. Dzięki temu są nie tylko wyjątkowo trwałe, ale także wyjątkowo funkcjonalne. Odzież z serii letniej i Heavy Duty posiada certyfikat CE oraz zgodność z normą EN340. Ofertę ubrań roboczych uzupełniają kurtka, t-shirt oraz polo. Kurtka wykonana została z materiału typu softshell, który gwarantuje wodoodporność i oddychalność, przy jednoczesnej ochronie przed wiatrem.
 Co istotne, ubrania dostępne są w szerokiej ofercie rozmiarowej. Dzięki czytelnym przywieszkom ze specjalnymi ikonami  w łatwy sposób można znaleźć informację o wszystkich funkcjonalnościach produktów, materiałach z których zostały wykonane czy ich przeznaczeniu.
Wraz z odzieżą tego lata do sprzedaży trafią też nowe akcesoria NEO BHP – piankowe wkładki na kolana (kompatybilne ze spodniami NEO), wkładki przeciwhałasowe (piankowe i silikonowe) oraz wygodne rękawice robocze z gumową częścią chwytną. Wszystkie nowe produkty są rozszerzeniem dotychczasowej oferty NEO BHP, na którą składała się gama wygodnych i trwałych rękawic ochronnych oraz okularów, wykonanych z wysokiej jakości kompozytów.
Nowe pozycje NEO BHP pojawią się w polskich sklepach już tego lata. Dla wygodnej i atrakcyjnej ekspozycji NEO przygotowało także specjalne regały sklepowe.
Więcej informacji o linii NEO BHP na stronie neo-tools.com

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar