Nasadki Wera Zyklop z funkcją przytrzymywania

Na tegorocznych Międzynarodowych Targach Artykułów Metalowych (Eisenwarenmesse 2016) w Kolonii firma Wera, renomowany producent narzędzi z Wuppertalu, zaprezentowała końcówki nasadowe i końcówki nasadowe z grotami mające innowacyjną funkcję przytrzymywania śrub. Tym samym poszerzyła i uzupełniła program wyposażenia do grzechotek z serii Zyklop.


Projektanci produktów firmy Wera stanęli przed wyzwaniem przeniesienia do końcówek nasadowych funkcji przytrzymywania wkrętów ze wszystkimi jej zaletami.

Dotychczas była ona wykorzystywana tylko we wkrętakach. Przypominamy, że pozwala ona pewnie przytrzymywać wkręty lub śruby na wkrętakach i grotach Wery, co ułatwia ich montaż w trudno dostępnych miejscach, gdzie możemy operować tylko jedną ręką. Implementacja tej funkcji do kluczy nasadowych Zyklop w pełni się powiodła i dzięki niej narzędzia te otrzymały kolejną ważną funkcjonalność pozwalającą na skuteczną pracę w znacznie ograniczonych przestrzeniach.

Końcówki nasadowe i końcówki nasadowe z grotami mające funkcję przytrzymywania śrub mogą być stosowane we wkręcaniu ręcznym, i maszynowym. Dzięki temu nie musimy mieć dla każdego rodzaju pracy osobnego zestawu narzędzi. Wystarczy nam jeden komplet końcówek nasadowych Zyklop do niemal wszystkich prac ze śrubami.

Nowe końcówki nasadowe i końcówki nasadowe z grotami firmy Wera są też teraz bardziej kolorowe. Niemiecki producent wyposażył je bowiem w nowy system znakowania „Take it easy” ułatwiający wyszukiwanie tych narzędzi. W tym celu znaczone są one według wielkości za pomocą kolorów naniesionych na ich banderolę. Nasadki otrzymały jeszcze dodatkowo stempel informujący o ich rozmiarze. W ten sposób znacznie ułatwiono szybkie znalezienie właściwego narzędzia – użytkownik bowiem musi brać tylko pod uwagę jego kolor i wyraźnie widoczne oznaczenie wielkości.

Nowe nasadki Wera Zyklop dostępne są pojedynczo lub w specjalnie dobranych kompletach zapakowanych w tekstylne etui, przeznaczonych do pracy ze śrubami i nakrętkami sześciokątnymi oraz ze śrubami z gniazdem sześciokątnym lub wkrętami z łbemTorx®.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments