Nasadki udarowe Milwaukee SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™

MILWAUKEE® opracowało nową generację nasadek udarowych SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ przeznaczonych do kluczy udarowych, zakrętarek i grzechotek.

Ekstremalnie wytrzymałe i trwałe

Bez wątpienia nasadki udarowe z linii SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ wyróżnia ekstremalna wytrzymałość na udar, dzięki czemu można nimi aplikować wysokie momenty obrotowe. Ich cechą charakterystyczną, niezwykle ważną z perspektywy użytkowników, jest też wyraźne i trwałe oznaczenie rozmiaru – poinformował Tomasz Wszołek, Regional Training Manager MILWAUKEE®.

Jak wykonane są nasadki udarowe SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™?

Nasadki udarowe SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ dostępne są napędami kwadratowymi o rozmiarach 1/4”, 3/8”, 1/2”, 3/4” i 1”. Zostały one wykonane z wysokowytrzymałej, kutej stali. Specjalnie

wyprofilowana geometria sześciokątnego gniazda zapobiega deformacji łbów śrub lub nakrętek, a tym samym tzw. wyrabianiu się nasadek. W celu ułatwienia montowania/demontowania w napędach kluczy udarowych czy zakrętarek w omawianych nasadkach wykonano otwór przelotowy i rowek pierścieniowy. Wybór nasadek pod względem wielkości ułatwia oznakowanie ich rozmiarów w postaci wytłoczenia wypełnionego tuszem. Wykonanie nasadek SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ umożliwia uzyskanie nimi wysokiej wydajności montażu, w tym też w trudnych warunkach eksploatacyjnych, co – jak wiadomo – warunkuje użycie odpowiedniego klucza czy zakrętarki udarowej.

SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ od Milwaukee® – siła akcesoriów najwyższej jakości

W ramach pakietu rozwiązań składających się na SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ marka Milwaukee® oferuje również akcesoria do nasadek udarowych, w tym przedłużki, przeguby uniwersalne, adaptery i reduktory. Przedłużki do nasadek udarowych umożliwiają stosowanie tych narzędzi w trudno dostępnych miejscach. Natomiast przeguby uniwersalne o kącie obrotu 15 lub 25 stopni zwiększają ich możliwości w zakresie dokręcania. W celu zapewnienia maksymalnej wszechstronności adaptery i reduktory umożliwiają dostosowanie narzędzi do pracy z nasadkami o różnych rozmiarach napędów. Akcesoria SHOCKWAVE™ IMPACT DUTY™ są dostępne dla napędów ¼”, ⅜”, ½”, ¾” i 1”. Pierścienie blokujące mają konstrukcję jednoczęściową i są wykonane z elastycznego materiału gumowego, co zapewnia bezproblemowy montaż na nasadkach.
Wiemy, jak ważna jest nie tylko trwałość akcesoriów, ale łatwe ich przechowywanie. Stąd szyny do nasadek Milwaukee® wyposażone są w zdejmowane zaślepki z zaciskami do mocowania, jak również w trzpienie na nasadki. Te ostatnie są przystosowane do przechowywania wszystkich chromowanych i udarowych nasadek z napędem 1/4”, 3/4”, 1/2” – powiedziała Anna Stryjska, regional category manager accesories Milwaukee® CEE.

opr. HB (mat. Milwaukee®)

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments