NASADKI MARKI PROLINE

W 2016 r. asortyment nasadek Proline został zdecydowanie rozszerzony. W ofercie pojawiły się nowe typy tych powszechnie stosowanych przez mechaników narzędzi.

 

Do tradycyjnych nasadek 1/4, 3/8, 1/2 i 3/4″ dołączyła szeroka rodzina tzw. bitonasadek przez niektórych nazywanych kluczami trzpieniowymi. Jak sama nazwa wskazuje, narzędzie jest połączeniem tradycyjnego bita (końcówki wkrętakowej) z gniazdem o przekroju kwadratowym umożliwiającym osadzenie całości na zabieraku klucza.

Bitonasadki PROLINE zostały wykonane z najwyższej klasy materiałów – trzpień ze stali S2, natomiast nasadka ze stali chromowo-wanadowej. W zależności od rodzaju są przystosowane do współpracy z kluczami z kwadratem 1/4, 1/2 i 3/8 cala. W ofercie Proline znajdziemy zatem nasadki

z trzpieniami: HEX, HEX z końcówką kulistą, SPLINE, TORX, RIBE, PHILIPS i POZIDRIV. Klucze dostępne są w standardowych wersjach krótkich do typowych zastosowań i przedłużanych – do pracy w miejscach trudno dostępnych. Profesjonalni użytkownicy mają do dyspozycji praktycznie wszystkie rozmiary kluczy w każdym kształcie i długości.

JCH

uzytek-s_1

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar