Narzędziowy prezent świąteczny: szczypce-klucz Knipex 86 01 180 XMAS

Szukasz praktycznego prezentu świątecznego, który sprawdzi się zarówno dla profesjonalistów, jak i domowych majsterkowiczów? Szczypce-klucz Knipex 86 01 180 XMAS to limitowana edycja narzędzia wielofunkcyjnego, która będzie idealnym prezentem pod choinkę.

Limitowana edycja świąteczna

Knipex, renomowany producent narzędzi, wypuszcza na rynek świąteczną edycję szczypiec-klucza 86 01 180 XMAS. To narzędzie, które łączy w sobie funkcjonalność i elegancki design. Charakteryzuje się czarnymi rękojeściami z akcentami w kolorze złotym, co nadaje mu wyjątkową estetykę.

Uniwersalne narzędzie

Szczypce-klucz Knipex to narzędzie all-in-one, które z

powodzeniem zastępuje cały zestaw kluczy metrycznych i calowych. Wersja 86 01 180 XMAS o długości 180 mm wyposażona jest w gładkie szczęki, które pozwalają na pracę bez ryzyka ich uszkodzenia z delikatnymi elementami, takimi jak np. armatura chromowana.

Wygoda i wydajność pracy

Dzięki innowacyjnej konstrukcji szczypce-klucz Knipex oferują duże przełożenie dźwigni szczęk 10:1 oraz szeroki zakres chwytania – do 40 mm lub 1 1/2 cala. To sprawia, że są one niezwykle wygodne w użyciu, umożliwiając chwytanie, przytrzymywanie, dociskanie, a nawet gięcie różnorodnych kształtowo elementów metalowych, z tworzyw sztucznych itp.

Innowacyjne rozwiązania dla użytkownika

Szczypce-klucz Knipex są wyposażone w szybką i intuicyjną regulację rozstawu szczęk za pomocą przycisku. Pozwala to na dopasowanie szczęk narzędzia bezpośrednio na obrabianym przedmiocie. Dodatkowo, mechanizm zapobiegający niezamierzonym przestawieniom szczęk gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo pracy.

Dostępność na rynku

Limitowana edycja szczypiec-klucza Knipex 86 01 180 XMAS jest dostępna w wybranych sklepach narzędziowych już od listopada. To doskonały wybór dla tych, którzy chcą sprawić bliskim praktyczny i elegancki prezent świąteczny.

HB

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments