Narzędzia wielofunkcyjne i noże NEO

Wysokiej jakości nóż czy narzędzie wielofunkcyjne jest w stanie rozwiązać wiele problemów na placu budowy, w warsztacie, w domu i na wyjazdach.

Marka NEO wychodząc naprzeciw potrzebom fachowców wprowadziła do swojej oferty dwie nowe kategorie produktowe. Narzędzia wielofunkcyjne NEO, popularnie zwane multitoolami, to grupa produktowa składająca się z pięciu zupełnie nowych narzędzi różniących się od siebie liczbą funkcji. Cechą charakterystyczną wszystkich produktów z tej grupy jest wysoka jakość oraz poręczny futerał dołączany do każdego narzędzia wielofunkcyjnego. Noże NEO zaś to idealna propozycja

dla tych, którzy chcą ich używać i w pracy, i domu, i na biwaku. Nowa oferta noży NEO obejmuje 7 pozycji.

W ofercie narzędzi wielofunkcyjnych NEO można znaleźć narzędzia 12-, 11-, 10- i 7-elementowe (modele: 01-026, 01-028, 01-027, 01-025) oraz 4-elementowy scyzoryk biwakowy (63-027). Noże składane NEO dzięki metalowej konstrukcji są wyjątkowo trwałe i łatwe w transporcie oraz przechowywaniu. Ponadto 2 nowe noże wyposażone są w blokadę, która podnosi bezpieczeństwo ich używania produktu w tym ostrza wykonanego z bardzo trwałej stali 440, która charakteryzuje się dużąwytrzymałością.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments