NARZĘDZIA WARSZTATOWE HÖGERT TECHNIK

Marka narzędzi ręcznych Högert Technik poszerzyła swoje portfolio produktowe o nowe zestawy narzędziowe, otwornice diamentowe, grzechotkę przelotową oraz latarkę inspekcyjną.

 

Dynamiczny rozwój marki Högert Technik przejawia się we wprowadzanych cyklicznie do obrotu nowościach z różnych kategorii produktowych. W tym miesiącu portfolio poszerzyło się o asortyment dedykowany pracom warsztatowym, wykończeniowym i montażowym.

Zestaw narzędzi 1/4” HT1R485

Zestaw nasadek, końcówek wkrętakowych i akcesoriów 1/4″ wykonany jest z wysokogatunkowej stali stopowej, chromowo-wanadowej, która jest odporna na odkształcenia. Wszystkie elementy wchodzące w skład zestawu zostały odkute matrycowo. Grzechotka wyprodukowana ze stali stopowej (chromowo-molibdenowej) ma mechanizm zapadkowy składający się z 72 zębów. Główne elementy HT1R485 to nasadki sześciokątne

i końcówki wkrętakowe (płaskie krzyżowe PH i PZ, sześciokątne, Torx B0, TRI-WING, TORQ) oraz uchwyt wkrętakowy, przegub uniwersalny i adapter do końcówek wkrętakowych. Całość zestawu jest zapakowana w metalową walizkę, wypełnioną pianką techniczną ułatwiającą dostęp do narzędzi i gwarantującą niezmienność pozycji poszczególnych elementu podczas transportu.

 

 

 

Grzechotka przelotowa HT1R394

Grzechotka przelotowa wraz z współpracującymi z nią nasadkami o średnicy sześciokątnej 19 mm umożliwia montaż nakrętek na długich szpilkach. Produkt wykonany jest ze stali chromowo-wanadowej i przeznaczony do prac warsztatowych i serwisowych. Precyzyjny mechanizm zapadkowy grzechotki ma 60 zębów i umożliwia osiągnięcie dużej wydajności pracy. Dwukomponentowy antypoślizgowy uchwyt ma ergonomiczne kształty ułatwiające pracę.

 

 

 

Latarka inspekcyjna HT1E402

Latarka inspekcyjna jest niezbędna w każdym warsztacie, samochodzie czy domu. Wyposażono ją w diody LED o mocy 3 W zapewniające dobre oświetlenie miejsca pracy oraz zasięg 18 m. Urządzenie wykonane jest z wysokogatunkowego antypoślizgowego tworzywa ABS i zasilane trzema bateriami AAA 1,5V.

opr.HB

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments