Narzędzia warsztatowe Best Tools i przecinarki ukosowe Elektromaschinen

Po wiosennym rozszerzeniu gamy urządzeń Best Tools o odkurzacze i agregaty prądotwórcze, w okresie letnim w PGN prowadziło kolejne interesujące nowości produktowe. Dotychczasowa gama asortymentowa, na którą składały się odkurzacze, generatory, kompresory powietrza, drabiny drewniane, poziomnice i drut spawalniczy powiększona została o narzędzia warsztatowe.

Pierwszymi narzędziami warsztatowymi pod marką Best Tools wprowadzonymi do sprzedaży są:

  • przecinarka ukosowa do drewna PUL210 o mocy 1200 W i z tarczą 210 mm;
  • przecinarka ukosowa do drewna PUL254 o mocy 1800 W wyposażona w tarczę 254 mm;
  • przecinarka ukosowa do drewna PULP254 o mocy 1900 W z tarczą 254 mm i
    z funkcją posuwu pozwalającą wykonywać cięcia do 310 mm;
  • piła do drewna PD255 o mocy 1600 W z tarczą 254 mm;
  • przecinarka do metalu PM355 z silnikiem 2000 W i z tarczą korundową 355mm.

Wprowadzone produkty z powodzeniem znajdą zastosowanie w każdym przydomowym warsztacie czy punkcie rzemieślniczym. Nowe urządzania warsztatowe wpisują się idealnie w dotychczasową filozofię produktów pod marką Best, gdzie precyzyjna konfiguracja parametrów technicznych i walorów użytkowych oraz bardzo dobra relacja wysokiej jakości do korzystnej ceny są właściwie obraną strategią biznesową. Dzięki temu marka BEST zyskuje pozytywne opinie oraz zadowolenie klientów i użytkowników.

Na szczególną uwagę zasługują również dwie nowe przecinarki ukosowe Elektromaschinen z nowatorskim systemem posuwu, które swoją premierę będą miały w sierpniu 2015 r. Przecinarka ukosowa MSEm1612SL o mocy 1800 W z tarczą 250 mm, z dolnym systemem posuwu zapewniającym zwiększoną precyzję cięcia oraz przecinarka ukosowa MSEm2012SLD o mocy 1800 W z tarczą 250mm z unikatowym na skalę światową podwójnym systemem posuwu. Dzięki temu maszyna o kompaktowym kształcie pozwala na wykonywanie długich i precyzyjnych cięć. Co warte podkreślenia, obie pilarki cechują się silnikami z miedzianym uzwojeniem, wyposażone są w laserowe wskaźniki linii cięcia, lampki oświetlające obszar roboczy oraz mają zwiększoną zdolność odsysania pyłu.

Niewątpliwie, wszystkie wprowadzane nowe urządzenia wkomponują się w oczekiwania rynku, a już u progu jesieni gama urządzeń Best Tools powiększona zostanie o kolejne modele maszyn warsztatowych.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments