Narzędzia ścierne Klingspor dla użytkowników detalicznych

Firma Klingspor opracowała nowy program narzędzi ściernych, przygotowany specjalnie z myślą o użytkownikach detalicznych. Narzędzia dostępne są w estetycznych opakowaniach i przeznaczone są do typowych prac związanych z obróbką powierzchni.

Bogaty program narzędziowy

W jego skład wchodzi ponad 300 narzędzi ściernych w postaci krążków, arkuszy prostokątnych i trójkątnych, taśm, rolek, gąbek, mopów itd. Dobrano je z myślą o użytkownikach detalicznych: majsterkowiczach, przedstawicielach gospodarstw domowych, fachowcach sporadycznie wykorzystujących narzędzia ścierne w pracy lub potrzebujących ich w niewielkich ilościach. Wyroby przeznaczone są do szlifowania ręcznego oraz maszynowego za pomocą elektronarzędzi: szlifierek mimośrodowych, oscylacyjnych, kątowych, taśmowych, prostych, typu delta i żelazko, do ścian

typu żyrafa, pilników, wałków giętkich oraz wiertarek. Program obejmuje również tarcze korundowe do cięcia metali z użyciem szlifierek kątowych klasy 115 lub 125 mm oraz listkowe ściernice trzpieniowe do wiertarek, szlifierek prostych i wałków giętkich.


Narzędziami ściernymi Klingspor z nowego programu, w zależności od ich rodzaju, można szlifować zgrubnie, międzyoperacyjnie i wykończeniowo wszystkie najczęściej spotykane materiały, takie jak: drewno miękkie i twarde, stal, stal szlachetną, metale nieżelazne, farby, lakiery, szpachle, gładzie gipsowe, tworzywa sztuczne, szkło itp.
Omawiane narzędzia ścierne pakowane są po kilka sztuk (krążki samoprzyczepne, taśmy, arkusze, gąbki ścierne i małe mopy) lub są dostępne w małych zestawach zawierających wersje z różnymi granulacjami ziarna ściernego.

Atrakcyjne opakowania

Z dbałością o wszelkie szczegóły, firma Klingspor zatroszczyła się również o wizualny aspekt programu. Wyroby umieszczone zostały bowiem w ładnych i funkcjonalnych opakowaniach. Swoim designem nawiązują bezpośrednio do opakowań narzędzi diamentowych, które Klingspor produkuje dla profesjonalistów. Oprócz samych produktów, opakowania zawierają wszystkie istotne informacje dotyczące przeznaczenia materiałowego produktów, typu napędzającej maszyny, rodzaju szlifowania, rozmiarów, formy, granulacji ziarna ściernego, mocowania itd. Do ich komunikowania wykorzystano piktogramy (informacje o przeznaczeniu, maszynie, mocowaniu, granulacji) oraz wyrażenia składające się z liczb i skrótów lub symboli jednostek miar (dane o wymiarach). Każdy więc, bez względu na język, którym się posługuje, może te komunikaty odczytać i bezbłędnie zrozumieć oraz prawidłowo dobrać narzędzie ścierne do swoich potrzeb, w tym do rodzaju szlifowanego materiału i posiadanego elektronarzędzia.
Omawiane opakowania otwiera się z dużą łatwością. Posiadają otwory, przez które bez problemu można dotknąć wybrane narzędzie. Co ważne, otwór na awersie ma taki sam kształt, co zapakowane narzędzie ścierne. Dzięki temu kupujący mogą szybko rozpoznać, z jakim produktem mają do czynienia – czy z krążkiem ściernym, arkuszem prostokątnym, trójkątnym itp.

Reasumując, nowy program narzędzi ściernych Klingspor dla użytkowników detalicznych nie tylko zawiera skuteczne w pracy, bezpieczne i sprawdzone w zastosowaniach profesjonalnych wysokiej jakości produkty, ale także podaje je w sposób estetyczny, czytelny i atrakcyjny dla klientów.

pins
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments