NARZĘDZIA PROLINE – ŁATWIEJSZA I SZYBSZA PRACA

Rozmowa z Arturem Wiśniewskim – Dyrektorem Sprzedaży PROFIX.

 

Redakcja: W tym roku marka Proline została wyróżniona Złotym Laurem Konsumenta w kategorii narzędzia ręczne, a także dołączyła do prestiżowego grona produktów, które mogą posługiwać się znakiem TOP MARKA. Co dla Pana oznaczają te wyróżnienia?
Artur Wiśniewski: Są to dla nas bez wątpienia wyjątkowe wyróżnienia. Potwierdzają, że narzędzia ręczne PROLINE cieszą się uznaniem użytkowników. Są przez nich doceniane za sprawą wysokiej jakości, jak i szerokości oferty. Do tych czynników od wielu lat przywiązujemy bardzo dużą wagę. Jakość produktów oznaczanych marką PROLINE sprawdzana jest wieloetapowo poprzez stałą kontrolę parametrów technicznych na każdym etapie produkcji.

Tegoroczne wyróżnienia potwierdzają, że dobrze rozumiemy potrzeby i oczekiwania ostatecznych użytkowników narzędzi, a obrane przez nas kierunki rozwoju są słuszne. Umacnia to naszą pozycję lidera wśród producentów narzędzi ręcznych.

 

Właścicielem marki PROLINE jest polska firma PROFIX, która powstała w 1993 roku. Jak to wieloletnie doświadczenie pomaga trafnie rozpoznawać faktyczne potrzeby żytkowników?
Nasza firma wzrastała z polskim rynkiem, a narzędzia Proline towarzyszą polskim profesjonalistom od przeszło dwudziestu lat. Wieloletnie doświadczenie nie tylko pozwala nam stale udoskonalać nasze produkty, ale i lepiej rozumieć potrzeby naszych klientów. Staramy się dostosowywać nasz asortyment do wymagań rynku, jednocześnie pamiętając o tym, czego nauczyliśmy się przez długie lata. Korzystamy jedynie z materiałów najwyższej jakości i staramy się tak projektować nasze narzędzia, aby czyniły pracę wygodniejszą i bardziej efektywną. Każdego dnia pracuje nad tym dział badawczy. Cały czas się rozwijamy.

Nasz rozmówca: Artur Wiśniewski – Dyrektor Sprzedaży PROFIX.

Wprowadzając na rynek kolejne nowości marka PROLINE pozwala profesjonalistom pracować wygodniej i wydajniej. Jakie mają Państwo plany na przyszłość?
Zarówno Złoty Laur Konsumenta jak i Top Marka to dla nas świadectwo tego, że na każdym etapie produkcji dobrze wykonujemy swoją pracę. Jednak nasze plany na najbliższe lata są precyzyjnie zdefiniowane. Będziemy w dalszym ciągu rozwijać ofertę i ulepszać stosowane obecnie rozwiązania. Wprowadzimy do sprzedaży nowe specjalistyczne narzędzia dedykowane do wysokospecjalistycznych prac w budownictwie, przemyśle i motoryzacji. Ich prototypy już pozytywnie przeszły testy w dziale badawczym. Mogę powiedzieć, że są to rozwiązania najnowszej generacji, które pozwolą pracować jeszcze bardziej wydajniej i wygodniej. Będą znacznym ułatwieniem dla tysięcy fachowców.

 

PROLINE to szeroka gama narzędzi ręcznych i akcesoriów do elektronarzędzi. Czy może Pan powiedzieć coś więcej o ofercie?
W naszej ofercie można znaleźć blisko 5000 produktów czyniących pracę wygodniejszą i efektywniejszą. Praktycznie każdy fachowiec w oparciu o nasz katalog produktowych skompletuje narzędzia niezbędne do szybkiego wykonania pracy. Największą grupą asortymentową są narzędzia mechaniczne, czyli różnego rodzaju klucze, nasadki, grzechotki, wkrętaki, a także bardziej specjalistyczne przyrządy do diagnozowania i serwisowania pojazdów oraz wyposażania warsztatów. Kolejną bardzo liczną grupę stanowią wysokiej jakości akcesoria do elektronarzędzi, czyli wiertła, tarcze, szczotki, techniczne, końcówki wkrętakowe. To rozwiązania, których z powodzeniem można używać nawet do najbardziej wymagających prac, ponieważ do ich produkcji użyto najwyższej jakości materiałów. Akcesoria do elektronarzędzi Proline to optymalny wybór dla wszystkich, którzy szanują czas oraz cenią wysoką kulturę pracy. Natomiast trzecią najliczniejszą grupą asortymentową są narzędzia dla branży budowlanej. Korzysta z nich wiele grup zawodowych – murarze, zbrojarze, dekarze, stolarze oraz instalatorzy.

 

Dlaczego obecnie warto wybrać narzędzia PROLINE?
W dzisiejszych czasach wszystkich potrzeb narzędziowych nie daje się łatwo scharakteryzować. Każdego dnia z narzędzi korzystają miliony ludzi. Sięgają po nie nie tylko realizując obowiązki zawodowe. Narzędzia używane są też w czasie wolnym, w czynnościach hobbystycznych. Największą sztuką jest zatem zapewnienie bardzo wysokiej jakości przy zachowaniu akceptowalnej przez potencjalnych użytkowników ceny. Narzędzia Proline są tak zbilansowane, że z jednej strony gwarantują wysoką trwałość i niezawodność, a z drugiej strony ich zakup nie jest znacznym obciążeniem dla budżetu. Korzystając

z naszych propozycji każdy może ułatwić sobie pracę. Sprawić, że wykona ją szybciej i wygodniej, a zaoszczędzony czas będzie mógł zagospodarować według własnego uznania.

 

Dziękuję za rozmowę

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments