NARZĘDZIA OGRODOWE STALCO GARDEN

Oferta narzędzi ogrodowych Stalco Garden została właśnie powiększona o 19 nowych produktów.

Największą grupę stanowią sekatory i nożyce. Znajdziemy w niej aż 6 modeli do obsługi jedną ręką i 9 obsługiwanych oburącz. Ostrza w jednych i w drugich zostały wykonane z wysokogatunkowej stali, która zapewnia narzędziom najwyższą trwałość i skuteczność cięcia. Sekatory obsugiwanie jedną ręką wyposażono w mocne sprężyny ułatwiające codzienną pracę, a ich rękojeści pokryto antypoślizgowymi okładzinami. Modele te przeznaczone są głównie do cięcia gałęzi o średnicach od 17 do 20 mm.
Ramiona w sekatorach obsługiwanych oburącz zostały wykonane z aluminium – materiału jednocześnie lekkiego, odpornego na działanie wilgoci i

pozwalającego przenosić duże obciążenia. Sekatory te wyposażono w antypoślizgowe uchwyty, podnoszące komfort i bezpieczeństwo pracy. Jeden model ma obrotową rękojeść pozwalającą wygodnie pracować w zakresie 360°. W tej grupie narzędzi znajdziemy modele zarówno do cięcia gałęzi, jak i żywopłotu.
Nową ofertę ogrodową Stalco Garden uzupełniają mininarzędzia ręczne wykonane z wysokogatunkowej stali, z dwukomponentowymi rękojeściami do wygodnej pracy – motyka z widełkami do pielenia i usuwania chwastów, kultywator do spulchniania gleby w rabatach i donicach oraz dwie łopatki do przesadzania roślin (szeroka i wąska).

Marek Pudło

STALCO_GARDEN_1

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments