Narzędzia dla elektryków od NEO

Właściwy dobór narzędzi to w przypadku prac elektrycznych istotna kwestia. Szczególną uwagę warto zwrócić na asortyment renomowanych marek profesjonalnych, takich jak NEO. Marka wprowadziła do swojej oferty kompleksowe rozwiązania dla elektryków, instalatorów oraz wszystkich osób pracujących przy instalacjach elektrycznych. Nowości proponowane przez markę poprawiają efektywność, podnoszą  bezpieczeństwo i zdecydowanie zwiększają komfort pracy. NEO to gwarancja jakości na wielu płaszczyznach.

 

 

Bogata oferta

Nowa oferta narzędzi NEO dla elektryków to przede wszystkim szeroki zakres kompleksowych rozwiązań. Wśród nowości znajdziemy produkty pozwalające na realizację

niemal każdej pracy instalatorskiej, niezależnie od poziomu zaawansowania. Wszystkie narzędzia wyprodukowano zgodnie z najwyższymi standardami, co sprawia, że spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających profesjonalistów.

Bezpieczeństwo
W przypadku prac z instalacją elektryczną bezpieczeństwo to bezwzględna podstawa. Wiele zależy od odpowiedniego wyposażenia. Kupując narzędzia, należy zwrócić uwagę na oznaczenia, np. takie jak „1000V”, które świadczy o tym, że produkty zostały poddane specjalnym badaniom weryfikującym bezpieczeństwo użytkowania.  Deklaracje te poparte są certyfikatami i atestami międzynarodowych instytucji badawczych. Narzędzia NEO mają m.in. atest VDE, który gwarantuje odpowiednie właściwości izolacyjne rękojeści, oraz certyfikat GS (niemiecki znak bezpieczeństwa potwierdzający szczególne właściwości jakościowe wyrobów). Atesty te świadczą o zgodności narzędzi NEO z rygorystycznymi normami bezpieczeństwa i normami funkcjonalnymi. Wybierając produkty NEO, użytkownik ma pewność, że narzędzie będzie działało tak jak tego oczekuje.

Technologia

Bezpieczeństwo to jedna strona medalu, druga, to trwałość i niezawodność. Aby narzędzia służyły przez długie lata intensywnej eksploatacji, tworzone są w oparciu o nowoczesne materiały i technologie gwarantujące niezawodność. Narzędzia dla elektryków wykorzystują zaawansowane stopy stali narzędziowej oraz nowoczesne tworzywa. Twardość i wytrzymałość części roboczych wkrętaków, szczypiec czy głowic zaciskarek konektorowych NEO zapewnia użycie wysokogatunkowej stali chromowo-wanadowej. Chrom chroni stal przed korozją i negatywnym wpływem tlenków oraz dodatkowo zabezpiecza przed otarciami. Co ważne, stal ta nie traci właściwości w podwyższonych temperaturach, dzięki czemu zapobiega deformacji narzędzi i umożliwia długotrwałą, intensywną eksploatację nawet w ekstremalnych warunkach. Narzędzia NEO to nowoczesne materiały i technologie gwarantujące najwyższą trwałość i niezawodność. Potwierdzeniem tej deklaracji jest certyfikat TÜV+MT oraz 25-letnia gwarancja na produkty z asortymentu dla elektryków.

Trwałość i komfort
Wykorzystanie wysokogatunkowej stali sprawia, że produkty NEO są jednymi z najtrwalszych narzędzi na rynku. Jednak NEO to również funkcjonalna forma, np. ergonomiczne i wytrzymałe rękojeści. Uchwyty narzędzi dla elektryków NEO wykonane są z dwóch materiałów zapewniających z jednej strony wysoką trwałość, z drugiej nienaganną ergonomię i wygodę. Wewnętrzna część rękojeści odpowiada za wytrzymałość narzędzia. To w niej zatopiony jest grot i na nią przenoszone są obciążenia generowane podczas prac. Dlatego projektanci NEO zastosowali do jej produkcji najtwardsze tworzywa. Gwarantuje to mocne osadzenie części roboczych, co bezpośrednio przekłada się na trwałość całego narzędzia. Nie zapomniano także o wygodzie, która jest wyjątkowo istotna zwłaszcza przy częstym i intensywnym użytkowaniu. Rękojeści NEO pokryte zostały specjalnym elastomerem umożliwiającym lepsze dopasowanie do dłoni oraz redukcję ryzyka wyślizgnięcia się narzędzia.
Nowa gama produktów dla elektryków i instalatorów NEO to odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. Każda pozycja z nowej oferty gwarantuje bezpieczeństwo, zwiększa efektywność, zapewnia komfort, dzięki czemu idealnie uzupełni profesjonalny warsztat.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments