NAKOLANNIKI HÖGERT TECHNIK HT5K291

Kolejną nowością w stale poszerzanej ofercie marki Högert Technik są nakolanniki żelowe HT5K291. To produkty ochrony osobistej zapewniające zarówno bezpieczeństwo, jak i wysoki komfort pracy.

 

Trwałe i komfortowe nakolanniki (HT5K291) przeznaczone są do wielogodzinnej pracy w pozycji klęczącej. Idealnie amortyzują nacisk na stawy kolanowe, zapewniając również ochronę kolan przed obiciami i otarciami. Polecane są szczególnie do prac montażowo-wykończeniowych oraz ogrodniczych. Nakolanniki żelowe Högert Technik wykonane zostały zgodnie z normą EN 14404 i mają klasę ochrony w kategorii 1. Mocowane dwoma elastycznymi paskami neoprenowymi, regulowanymi za pomocą rzepów, mogą być dopasowane do każdego rozmiaru. Gwarantuje to utrzymanie ochraniaczy na właściwym miejscu, bez

uciążliwego przesuwania się. Zapewniają znakomitą izolację od wilgoci, nie wchłaniają wody i brudu. Nakolanniki stanowią idealne dopełnienie portfolio artykułów BHP Högert Technik. Nakolanniki żelowe (HT5K291) dostępne są w sprzedaży u dystrybutorów marki Högert Technik od połowy listopada 2017 r. Lista dystrybutorów znajduje się na stronie www.hoegert.com.

opr. HB

HT5K291

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar