NAJBLIŻSZE KONFERENCJE TECHNICZNE AXON MEDIA dla PRZEMYSŁU

Czujniki w produkcji, rozwiązania intralogistyczne i magazynowe oraz pneumatyka, hydraulika i gazy techniczne w przemyśle – to tematy, wokół których koncentrować się będą 3 najbliższe wydarzenia zaplanowane na kwiecień i maj 2019.

Axon Media od lat organizuje branżowe konferencje przeznaczone dla kadry zakładów produkcyjnych i przemysłowych. Podczas nich cenieni eksperci prowadzą wykłady i warsztaty oraz dzielą się z uczestnikami swoją praktyczną wiedzą na temat wdrożeń. Czujniki dla niezawodnej i bezpiecznej produkcji organizowane w Gdyni 10 kwietnia otwierają nasz wiosenny

cykl konferencji. Nasi specjaliści będą mówić między innymi o tym, jak dzięki zastosowaniu szeregu czujników można zapewnić linii produkcyjnej sprawność i niezawodność. Poruszymy kwestię rozwiązań wizyjnych, użycia czujników zbliżeniowych oraz fotoelektrycznych w trosce o jakość i stabilność działania. W czasie konferencji możesz wysłuchać prelekcji, wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez doświadczonych specjalistów oraz zapoznać się z nowościami produktowymi naszych partnerów.
Rozwiązania intralogistyczne i magazynowe w zakładach produkcyjnych to kolejne wydarzenie, które odbędzie się już 11 kwietnia, również w Gdyni. W programie konferencji praktyczne wykłady, warsztaty techniczne oraz wystawy. Cenieni profesjonaliści z branży opowiedzą, z jakich rozwiązań korzystają najważniejsze przedsiębiorstwa na rynku, jak stworzyć system skrojony na miarę potrzeb firmy oraz co jest do tego niezbędne. Dowiesz się więcej o logistyce wewnątrzzakładowej, magazynowaniu oraz niezbędnym oprogramowaniu.
14 maja natomiast odbędzie się konferencja Pneumatyka, hydraulika i gazy techniczne w przemyśle, podczas której usłyszysz o zastosowaniu systemów hydraulicznych, pneumatycznych oraz gazów w przemyśle. Doświadczeni prelegenci podzielą się w swoich prezentacjach najważniejszymi wskazówkami na temat sposobów działania oraz zasad bezpieczeństwa. Po części wykładowej organizujemy warsztaty. Odbędą się też wystawy przedsiębiorstw przemysłowych.
Udział w wyżej wymienionych konferencjach jest bezpłatny. Warsztaty odbywają się po części wykładowej. W czasie konferencji udostępniamy prasę branżową oraz zapewniamy przerwę kawową. To także najlepsza okazja, by skorzystać z konsultacji z cenionymi specjalistami. Więcej informacji na temat wydarzenia znajdziesz na: www.konferencjetechniczne.pl.

opr.HB

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments