NAGRZEWNICE I WENTYLATOR MARKI STANLEY

W ofercie firmy P.S. Trading pojawiły się trzy nowe urządzenia grzewczo-wentylacyjne marki Stanley. Są to dwie nagrzewnice elektryczne i dmuchawa.

 

Nagrzewnice Stanley ST-222A-240-E i Stanley ST-221A-240-E o mocach odpowiednio 2000 i 1800 W wyposażone zostały w ceramiczne elementy grzejne, które nagrzewają się w kilka sekund po włączeniu. Dzięki temu nagrzewnice dają natychmiastowe ciepło. Ich wydajność wystarcza na efektywne ogrzanie pomieszczenia o objętości do 15 m3. Obie maszyny spełniają rygorystyczne wymogi bezpieczeństwa CE. Zostały wyposażone w czujniki temperatury, które odcinają zasilanie w momencie przegrzania się urządzeń. Dodatkowo mocniejszy model ma specjalny sensor bezpieczeństwa, który wyłącza go w momencie przewrócenia. Nagrzewnice Stanley wyposażono

w dwa pokrętła do regulacji temperatury (termostat) i siły nadmuchu. Urządzenia charakteryzują się niewielkimi rozmiarami i masą (ok. 1,2–1,3 kg). W ich wygodnym transporcie pomagają wbudowane uchwyty o niskim profilu.

Nowa dmuchawa Stanley ST-310A-240-E może służyć do schładzania, wietrzenia, osuszania i wysysania powietrza z małych i średnich pomieszczeń i przestrzeni roboczych. Wentylator z trójstopniową regulacją prędkości obrotowej potrafi wypchnąć w ciągu godziny ok. 510 m3 powietrza. Został również wyposażony w czujnik termiczny, który wyłącza urządzenie w momencie przegrzania. Wentylator Stanley charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami, a jego cylindryczna obudowa z trzema rączkami pozwala tak ustawiać sprzęt, by wydmuch powietrza odbywał się albo w bok albo do góry.

Marek Pudło

Wyłączny dystrybutor: P.S. Trading www.pstrading.com.pl.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments