Nagrzewnica gazowa Stanley ST 150V-GFA-E

Nagrzewnica gazowa Stanley ST 150V-GFA-E to wyjątkowe w swojej klasie urządzenie o wysokiej mocy grzewczej wynoszącej 43,9 kW.

Nagrzewnica jest wygodna w użytkowaniu. Wyposażono ją w regulację mocy w zakresie od 32,5 kW do 43,9 kW, co pozwala na jej dopasowanie do ogrzewanego pomieszczenia w zależności od zapotrzebowania na ciepło i aktualnie panujących warunków zewnętrznych. Dzięki temu możemy też oszczędzać drogie paliwo gazowe.

Nagrzewnica ma włącznik zapłonu zintegrowany w pokrętle regulacji. Dlatego jej obsługa jest bardzo prosta. Znajdziemy w niej system kierowania strumienia ciepłego powietrza,

dzięki któremu możemy zoptymalizować cyrkulację ciepła w ogrzewanych pomieszczeniach. Natomiast intensywny przepływ powietrza przez komorę spalania na poziomie 680 m3/h zapewnia sprawną jego cyrkulację w ogrzewanej przestrzeni i przyczynia się do efektywnej dystrybucji wytworzonego ciepła.

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkowania, w nagrzewnicy zastosowano wiele zabezpieczeń, które chronią użytkownika przed niekontrolowanym wypływem gazu. Są to: termopara, która odpowiada za kontrolę obecności płomienia i w przypadku jego zaniku natychmiastowo odcina dopływ gazu; jak też czujnik przegrzania, który odetnie dopływ gazu w razie rozlania się płomienia po całej komorze, np. w przypadku awarii wentylatora lub przypadkowego zasłonięcia otworu wentylacyjnego z tyłu nagrzewnicy. Jest też zabezpieczenie przed przypadkowym otwarciem zaworu gazowego oraz elektrozawór, który zamknie przepływ gazu w przypadku zaniku zasilania, czego skutkiem jest zatrzymaniewentylatora.

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments