NAGRODY EISEN 2018 na TEGOROCZNYM EISENWARENMESSE

Wystawcy EISENWARENMESSE – International Hardware Fair Cologne mogą do 18 stycznia zgłaszać swój akces do nagród EISEN 2018. Koelnmesse tradycyjnie przyznaje je razem z The Central Association of the Hardware Trade e.V. i The Construction, Home Improvement and Garden Trade Association na Welcome Party, które odbywa się w pierwszy dzień targowy. Celem nagród EISEN jest uhonorowanie i wsparcie najbardziej innowacyjnych i etycznych firm w branży metalowej.

 

EISENWARENMESSE – International Hardware Fair w Kolonii zawsze było zogniskowane na innowacyjnych produktach. Jednakże przemysł nie tylko skupia się na ich opracowywaniu i produkcji, ale także ważny aspekt jego działalności stanowi odpowiedzialność społeczna i środowiskowa

biznesu, gdyż coraz większe znacznie do niej przywiązują klienci i firmy handlowe. Dlatego w 2014 r. do nagrody EISEN przyznawanej do tego czasu za innowacyjność dodano kategorię społecznej i środowiskowej odpowiedzialności biznesu (CSR). Przyznając nagrodę w tej kategorii, jury ocenia wdrożone koncepcje tej odpowiedzialności. Aplikująca firma musi udowodnić swoje zaangażowanie lub postawę odpowiedzialności na przynajmniej czterech polach aktywności: w miejscu pracy, na rynku, w społeczeństwie i środowisku naturalnym.

Laureaci nagrody EISEN 2016

Przypominamy, że nagroda EISEN za innowacje przyznawana jest w trzech kategoriach: (1) narzędzi, narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i akcesoriów, (2) zamocowań, okuć i zamków oraz (3) dostaw dla przemysłu, wyposażenia warsztatów i zakładów przemysłowych oraz wyposażenia BHP. Jury nagrody wyróżni najnowsze produkty oraz te, które są rozwinięciem wyrobów zaprezentowanych 2 lata temu na EISENWARENMESSE – International Hardware Fair Cologne 2016, biorąc pod uwagę ich design, funkcjonalność, ergonomię, jak również trwałość i ekonomiczność.
W końcu stycznia jury konkursowe przedstawi nominacje do nagród EISEN 2018 za innowacje, zaś w kategorii społecznej i środowiskowej odpowiedzialności biznesu – w połowie lutego. Zwycięzców poznamy na Welcome Party, które odbędzie się w Tanzbrunnen wieczorem pierwszego dnia targów. Nominowane produkty i firmy będą prezentowane międzynarodowej publiczności w Central Bouleveard (główny hol targowy) przez cały czas trwania EISENWARENMESSE – International Hardware Fair Cologne 2018.

Eisenwaren2018-int-1

opr.HB
ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments