MYJKI CIŚNIENIOWE YATO YT-85910 I YT-85915

Najnowsze myjki ciśnieniowe YATO YT-85910 i YT-85915 są propozycjami dla zgoła odmiennych grup odbiorców. Pierwsza jest konstrukcją typowo konsumencką, podczas gdy druga może być używana także przez zawodowców.

 

Myjka YATO YT-85910 napędzana jest silnikiem o mocy 1400 W. Jej głównym zadaniem jest mycie aut, drobnego sprzętu budowlanego i ogrodniczego, a także usuwanie nieczystości z podjazdów z kostki brukowej czy zacieków z elewacji. Jednostka napędowa ukryta pod obudową o kompaktowych rozmiarach wytwarza w tym modelu maksymalne ciśnienie robocze 7 MPa i zapewnia przepływ wody 5 l/min. Myjka jest dostarczana w zestawie z akcesoriami umożliwiającymi wykonywanie przeróżnych prac konserwujących: odpornym na skręcanie wężem

ciśnieniowym o długości 5 m, pistoletem z przedłużką, końcówką turbo i pianownicą. W wygodnym transportowaniu myjki pomagają dwa duże koła, a przechowywanie ułatwiają boczny uchwyt do zaczepienia rękojeści i haczyki w tylnej części obudowy do zwijania przewodów.

Druga myjka YATO – model YT-85915 – to propozycja dla użytkowników, którzy oczekują od tego typu urządzenia nie tylko wydajności, ale także odporności na trudne warunki prac budowlanych. Ta maszyna zasilana jest silnikiem o mocy 2000 W, który generuje maksymalne ciśnienie robocze 15 MPa. Z kolei maksymalny przepływ wody to 6 l/min. Myjka została wyposażona w 5-metrowej długości wąż. Nawija się go na umieszczony w górnej części bęben z korbką. Urządzenie może być podłączone do sieci wodociągowej przez znormalizowane szybkozłącze 1/2″. Do mycia wykorzystuje się specjalną rękojeść pistoletową ze spustem, do której – w zależności od potrzeb – podłącza się odpowiedni osprzęt. Może to być zwykła lanca, lanca z dyszą turbo, szczotka do kostki lub tarasów bądź pianownica. Elementy te znajdują się na standardowym wyposażeniu modelu YATO YT-85915.

Marek Pudło

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar