MYJKA CIŚNIENIOWA STANLEY Fatmax ST-SXFPW25PE

W katalogu firmy PS Trading pojawiła się niedawno myjka ciśnieniowa Stanley Fatmax ST-SXFPW25PE. To urządzenie przeznaczone do zadań profesjonalnych zasilane silnikiem o mocy 2500 W.

 

Myjka ciśnieniowa Stanley Fatmax ST-SXFPW25PE oferuje maksymalne ciśnienie robocze o wartości 150 barów i przepływ wody do 7,5 l/min. Urządzenie zostało wyposażone w 10-metrowej długości wąż ze zbrojeniem stalowym. Jest więc on wysoko wytrzymały, nie załamuje się i utrzymuje stałe ciśnienie strumienia wody. Nawija się go wygodnie przy użyciu korbki na bęben umieszczony w górnej części myjki. Może być ona podłączona do sieci wodociągowej przez znormalizowane szybkozłącze 1/2”, ale także jest w stanie zasysać wodę ze

zbiornika. Układ zasilania w wodę wyposażony jest w system Aqua Stop, w skład którego wchodzi automatyczny zawór bezpieczeństwa, który wyłącza pompę w momencie przerwania dopływu wody. W prezentowanej myjce znajdziemy też wbudowany pojemnik na detergenty. W jej wyposażeniu jest też specjalna rękojeść pistoletowa ze spustem, do której – w zależności od potrzeb – podłącza się odpowiedni osprzęt. Może to być zwykła lanca, lanca z dyszą regulowaną lub rotacyjną do mycia powierzchni płaskich (np. tarasów) lub klasyczna szczotka. Akcesoria te wchodzą w skład standardowego wyposażenia myjki Stanley Fatmax ST-SXFPW25PE (więcej na www.pstrading.com.pl).

Marek Pudło

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments