MYJKA CIŚNIENIOWA DEDRA DED8819

W katalogu firmy Dedra pojawi się w maju myjka ciśnieniowa DED8819. To urządzenie przeznaczone do wymagających zadań i zasilane silnikiem o mocy 1700 W.

Myjka ciśnieniowa Dedra DED8819 oferuje maksymalne ciśnienie robocze o wartości 130 barów i przepływ wody wynoszący 420 l/h. Urządzenie zostało wyposażone w 5-metrowej długości elastyczny wąż ciśnieniowy i filtr wody. Wąż zawiesza się wygodnie na obudowie urządzenia. Podłącza się go do sieci wodociągowej przez znormalizowane szybkozłącze 1/2”. Układ zasilania w wodę wyposażony jest w system AutoStop, w skład którego wchodzi automatyczny zawór bezpieczeństwa, który wyłącza pompę w momencie przerwania dopływu wody. W prezentowanej myjce znajdziemy wbudowany pojemnik

na detergenty. W jej wyposażeniu jest też specjalna rękojeść pistoletowa ze spustem, do której – w zależności od potrzeb – podłącza się odpowiedni osprzęt. Może to być zwykła lanca, lanca z dyszą regulowaną lub rotacyjną do mycia powierzchni płaskich (np. tarasów) lub klasyczna szczotka. Akcesoria te są wchodzą w skład standardowego wyposażenia myjki Dedra DED8819. Wyposażono ją też w solidną ergonomiczną rękojeść oraz kabel zasilający o długości 5 m.

pins

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar