MULTIZSZYWACZ TAPICERSKI PROLINE 55037

Zszywacz Proline 55037 to absolutna nowość na polskim rynku. Narzędzie wykorzystuje opatentowany system samodzielnego rozpoznawania załadowanych zszywek i gwoździ.

Operator nie musi pamiętać o konieczności dostosowania narzędzia do pracy z załadowanym rodzajem zszywek. Robi to za niego specjalnie uformowany magazynek. Zszywacz Proline 55037 przystosowany jest do wbijania zszywek prostokątnych (typ A/53, typ G/140, typ H/13) w zakresie od 6 do 14 mm, zszywek półokrągłych (typ L/36) w rozmiarach 10–14 mm. Możemy nim wybijać także gwoździe (typ P/9 i typ J/8) o

długości 15 mm. W zszywaczu Proline 55037 znajdziemy także regulację siły dobijania zszywek, praktyczny uchwyt do paska spodni oraz wykończone miłym w dotyku tworzywem części stykające się w czasie pracy z dłonią operatora. Wbrew swojej nazwie zszywacz może być stosowany nie tylko w przemyśle meblowym czy tapicerskim, ale także w codziennych czynnościach konserwatorskich i zadaniach specjalistycznych wykonywanych przez stolarzy, dekarzy, elektryków, dekoratorów, malarzy, tapeciarzy itd. Dzięki swojej uniwersalności zszywacz Proline 55037 jest rozwiązaniem idealnym dla wszystkich grup zawodowych.

JCh ( Profix)

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar