MULTIZSZYWACZ TAPICERSKI PROLINE 55037

Zszywacz Proline 55037 to absolutna nowość na polskim rynku. Narzędzie wykorzystuje opatentowany system samodzielnego rozpoznawania załadowanych zszywek i gwoździ.

Operator nie musi pamiętać o konieczności dostosowania narzędzia do pracy z załadowanym rodzajem zszywek. Robi to za niego specjalnie uformowany magazynek. Zszywacz Proline 55037 przystosowany jest do wbijania zszywek prostokątnych (typ A/53, typ G/140, typ H/13) w zakresie od 6 do 14 mm, zszywek półokrągłych (typ L/36) w rozmiarach 10–14 mm. Możemy nim wybijać także gwoździe (typ P/9 i typ J/8) o

długości 15 mm. W zszywaczu Proline 55037 znajdziemy także regulację siły dobijania zszywek, praktyczny uchwyt do paska spodni oraz wykończone miłym w dotyku tworzywem części stykające się w czasie pracy z dłonią operatora. Wbrew swojej nazwie zszywacz może być stosowany nie tylko w przemyśle meblowym czy tapicerskim, ale także w codziennych czynnościach konserwatorskich i zadaniach specjalistycznych wykonywanych przez stolarzy, dekarzy, elektryków, dekoratorów, malarzy, tapeciarzy itd. Dzięki swojej uniwersalności zszywacz Proline 55037 jest rozwiązaniem idealnym dla wszystkich grup zawodowych.

JCh (Profix)

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar