MULTINARZĘDZIE DEDRA DED7945

Do oferty Dedry weszło multinarzędzie oscylacyjne DED7945 przeznaczone do wykonywania drobnych prac w domu i jego otoczeniu.

Multinarzędzie Dedra DED7945 ma moc 250 W i generuje oscylacje osiowe, czyli naprzemienny (obustronny) współśrodkowy ruch obrotowy o niewielkim przesunięciu kątowym (amplitudzie). Niewielka wartość amplitudy w połączeniu z częstotliwością oscylacji wynoszącą od 11.000 do 20.000 min-1 pozwala urządzeniem Dedra DED7945 zarówno szlifować, jak i ciąć z dużą dokładnością. Częstotliwość oscylacji jest regulowana płynnie za pomocą pokrętła. Włącznik zasilania znajduje się w górnej części obudowy i obsługuje się go kciukiem.
Wraz z multinarzędziem Dedra oferuje szeroki wachlarz akcesoriów: od trójkątnych stóp z papierem ściernym do

minibrzeszczotów do metalu i drewna. W wyposażeniu narzędzia znajduje się pięć końcówek roboczych: brzeszczot do metalu, brzeszczot do drewna, tarcza półokrągła do drewna, brzeszczot do ceramiki, skrobak do usuwania farb, sylikonów itp. oraz głowica trójkątna do szlifowania. Położenie osprzętu może być regulowane kątowo, co pozwala optymalnie dobrać jego pozycję do obrabianej powierzchni czy specyficznych warunków pracy.
Dedra DED7945 to wszechstronne narzędzie, można je bowiem wykorzystać do: przycinania listew drewnianych, rur PCV i metalowych, płaskowników itd. Dzięki specjalnym końcówkom roboczym możliwe jest też np. usuwanie uszczelnień, starych powłok lakierniczych, szlifowanie powierzchni, w tym też w miejscach trudno dostępnych, np. w narożach podłóg czy mebli.

opr. LP (mat. Dedra)

DED7945

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments