Modułowe szafki YATO

W ofercie marki YATO dostępny jest szeroki asortyment szafek serwisowych bardzo popularnych w warsztatach stacjonarnych. Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom rynku do oferty wprowadzone zostały także rozwiązania mobilne w postaci szafek modułowych YATO, przeznaczonych głównie dla serwisantów i warsztatów mobilnych, co daje im możliwość zabrania ich ze sobą do prac w terenie.

W ofercie dostępne są zestawy 3 modułowe w wersji z 1 szufladą YT-09101 lub 2 szufladami YT-09102. W skład każdego zestawu wchodzi skrzynka dolna z dużym pojemnikiem uchylnym o ładowności 15kg i wymiarach 410x210x280mm. Posiada także wbudowane kółka oraz rączkę teleskopową.

Następnym modułem jest skrzynka górna, która może służyć jako standardowa skrzynka narzędziowa o ładowności 20kg i wymiarach 420x220x150mm. Posiada ona wygodną rączkę, tackę narzędziową oraz 2 wyciągane organizery przydatne do przechowywania drobnych elementów jak np. wkręty, uszczelki, bezpieczniki, konektory, itp. Ponadto jako moduły środkowe dostępne są skrzynki w wersji z 1 głęboką szufladą YT-09108 o wymiarach 390x215x130mm i ładowności 10kg oraz 2 płytkimi szufladami YT-09107 o wymiarach 390x215x60mm i ładowności 5kg każda. Wszystkie szuflady są zamontowane na prowadnicach metalowych z łożyskami kuleczkowymi.

Podstawową zaletą proponowanego rozwiązania jest mobilność. Dzięki wbudowanym kółkom, teleskopowej rączce aluminiowej w łatwy i wygodny sposób można zabrać szafkę w dowolne miejsce pracy, zabierając ze sobą wszystkie potrzebne przy danym zleceniu narzędzia. Jednocześnie wysoka funkcjonalność szafek YATO pozwala na użycie osobno każdego z modułów jako niezależnej skrzynki narzędziowej, bez konieczności zabierania ze sobą całego zestawu. Duża wszechstronność dostępnych modułów w postaci dużego pojemnika uchylnego, szuflad płytkich oraz głębokich, funkcjonalnej skrzynki z tacką i dwoma organizerami umożliwia przechowywanie wielu narzędzi i elektronarzędzi i pozwala na skonfigurowanie zestawu wg indywidualnych potrzeb użytkownika. Maksymalna ładowność zestawu 4 modułowego może wynosić aż 55kg czyniąc ten zestaw bardzowydajnym.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar