MOCNE I WYTRZYMAŁE TRZEWIKI DEDRA Z LINII T4

Dedra dynamicznie rozwija swoją ofertę produktów BHP. W jej portfolio znalazły się bowiem mocne i wytrzymałe trzewiki odporne na uderzenia o energii 200 J.

Trzewiki Dedra z linii T4 należą do kategorii bezpiecznego obuwia roboczego. Ich wierzch wykonano z wyjątkowo trwałej skóry typu crazy horse. Obuwie wyposażono w podnoski kompozytowe wytrzymujące uderzenie o energii do 200 J i w kevlarową wkładkę antyprzebiciową. Podeszwa została wykonana z dwugęstościowego poliuretanu, przy tym jej część piętowa absorbuje energię podczas chodzenia. Podeszwa ma właściwości antyelektrostatyczne oraz odporność na oleje i poślizg na podłożu ceramicznym (SRC) pokrytym roztworem laurylosiarczanu sodu (SLS), jak też na wykonanym ze

stali i pokrytym glicerolem. Podszewkę trzewików wykonano z dzianiny siatkowej. Trzewiki mają certyfikat CE oraz spełniają normę EN ISO 20345:2011, należą do II kategorii środków ochrony indywidualnej i kategorii bezpieczeństwa S1P. Dostępne ich rozmiary to 40, 41, 42, 43, 44, 45 i 46.

opr. HB

 

BH9T4VK bok

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments