MOBILNOŚĆ DO TRZECIEJ POTĘGI. NOWY SYSTAINER 3 FESTOOL

Systainer3 Festool zapewnia porządek w miejscu pracy oraz bezpieczny transport narzędzi i akcesoriów tak w warsztacie, jak i na placu budowy. Nowa generacja Systainerów zapewnia maksymalną mobilność i zachwyca licznymi praktycznymi i inteligentnymi funkcjami. Nowy Systainer³ został opracowany przez Festool i Tanos we współpracy z firmą bott specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości wyposażenia do samochodów. Dzięki temu pasuje on idealnie do nowego wyposażenia bott vario3.

 

Jeden Systainer, tysiąc możliwości: Nowy Systainer³ Festool dzięki swojej wszechstronności na nowo definiuje mobilność w pracy i umożliwia maksymalną elastyczność, zarówno w warsztacie, jak i na placu budowy. Nowy Systainer3 został opracowany przez Festool i

Tanos we współpracy firmą bott specjalizującą się w produkcji wysokiej jakości wyposażenia do samochodów. Celem współpracy firm było ułatwienie codziennej pracy profesjonalistom. Wszystkie narzędzia i materiały eksploatacyjne umieszczone w nowym Systainerze³ można perfekcyjnie zintegrować z wyposażeniem vario3, dzięki czemu zawsze są spakowane w przejrzysty sposób i znajdują się w zasięgu ręki, zarówno w warsztacie, w drodze, jak i na placu budowy. Połączenie Systainera3 z wyposażeniem vario3, które umożliwia łatwy załadunek i rozładunek, znacznie przyspiesza transport. Oznacza to oszczędność czasu i pieniędzy.

Organizacja³

Kolejną nowością w świecie Systainerów jest nowy Systainer³ Organizer służący do przejrzystego przechowywania drobnych części. Dostępny jest w dwóch rozmiarach i ma przezroczystą pokrywę, która ułatwia szybką identyfikację zawartości. Do Systainera3 Organizera Festool oferuje różne wkłady, łącznie z siedmioma pojemniczkami na drobne części o różnych rozmiarach. Praktyczność: Systainer3 i Systainer3 Organizer można ze sobą łączyć. W ten sposób maszyna i materiały eksploatacyjne są zorganizowane w najlepszy możliwy sposób w jednym systemie. Oba nowe Systainery można zadokować w prosty sposób dzięki sprawdzonemu elementowi T-LOC obsługiwanemu jedną ręką na kolejnym nowym produkcie: wózku na Systainery3. Wyposażony jest on w cztery uchwyty oraz praktyczne otwory na pasy zaciskowe, a dzięki nośności do 100 kg idealnie nadaje się do zastosowań mobilnych. Nowy Systainer³ można łączyć również z innymi akcesoriami systemowymi Festool, takimi jak odkurzacze mobilne.

Ekonomiczność³

– Systainer zawsze był nie tylko skrzynką narzędziową, ale również ważnym elementem systemu transportu i organizacji Festool, który konsekwentnie rozbudowujemy i rozwijamy. Nowy Systainer jest znacznie bardziej uniwersalny, jeśli chodzi o zastosowania – podkreśla Oliver Seeger, menedżer produktu dla Systainerów w Festool. – Za pomocą elementu T-LOC można połączyć Systainer3 z wieloma innymi produktami systemowymi, w tym z Systainerami starszych generacji. Ponadto, dzięki zintegrowanym prowadnicom, Systainer idealnie pasuje do nowego wyposażenia pojazdu vario3. Oznacza to nie tylko znaczną oszczędność czasu na drodze z warsztatu na plac budowy i z powrotem, ale także bezpieczeństwo podczas transportu, ponieważ żadne niezabezpieczone części ładunku nie będą się przemieszczać. Wszystko pozostaje na swoim miejscu, nawet w razie wypadku. Bezpieczeństwo jest najważniejsze w przypadku wszystkich naszych produktów.

Mobilność³

Cyfra „3“ wskazuje nie tylko na trzecią generację Systainerów, które używane są w branży rzemieślniczej od 1993 r., ale także na trzy obszary zastosowania: warsztat, transport i plac budowy. Dzięki jednolitemu systemowi pakowania i transportu Systainer³ wszystko może być przechowywane w sposób uporządkowany, perfekcyjnie rozmieszczone i bezpieczne w warsztacie stacjonarnym, jak również na placu budowy. Przy tym nowy Systainer3 jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi starszymi modelami Systainera. Dostępne są Systainery³ o w różnych szerokościach i wysokościach. Trzy niskie Systainery3 posiadają praktyczny przedni uchwyt, który umożliwia ergonomiczne przenoszenie blisko ciała. Nowy Systainer³ można łączyć również z innymi akcesoriami systemowymi Festool, takimi jak nowy wózek na Systainery3 czy odkurzacze mobilne.

 

Nowy Systainer³, nowy Systainer3 Organizer oraz nowy wózek na Systainery3 będą dostępne w specjalistycznych sklepach od stycznia 2020 roku.

pins

alt="" width="1100" height="733" srcset="https://portalnarzedzi.pl/wp-content/uploads/2019/11/Festool_Systainer3_06.jpg 1100w, https://portalnarzedzi.pl/wp-content/uploads/2019/11/Festool_Systainer3_06-300x200.jpg 300w, https://portalnarzedzi.pl/wp-content/uploads/2019/11/Festool_Systainer3_06-1024x682.jpg 1024w, https://portalnarzedzi.pl/wp-content/uploads/2019/11/Festool_Systainer3_06-360x240.jpg 360w" sizes="(max-width: 1100px) 100vw, 1100px"/>