MŁOTOWIERTARKA DEDRA DED7850

Dzięki dużej energii udarowej oraz zastosowaniu mocnego silnika najnowsza młotowiertarka Dedra DED7850 oferuje szeroką paletę zastosowań.

W młotowiertarce Dedra DED7850 zastosowano silnik o mocy 900 W. Mamy w niej trzy tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem i podkuwanie (w tym obrotowe pozycjonowanie dłuta). Ich wybór odbywa się za pomocą pokrętła umieszczonego z boku obudowy. Prędkość obrotowa młotowiertarki Dedra DED7850 wynosi 0–1300/min. Zaś jej pneumatyczny mechanizm udarowy wytwarza 0–5100 uderzeń/min, każde z energią 3,5 J.  Szybkość pracy jest płynnie regulowana

za pomocą włącznika spustowego i zintegrowanego z nim pokrętła do ustawiania maksymalnych obrotów silnika. Prezentowane elektronarzędzie ma prawe/lewe obroty. Młotkiem Dedra DED7850 wywiercimy w betonie otwór o średnicy 32 mm, w drewnie – 36 mm, a w stali – 13 mm.
Prezentowana młotowiertarka Dedra DED7850 została wyposażona w uchwyt SDS-plus. Ergonomicznie wyprofilowaną pistoletową rękojeść główną uzupełnia praktyczny uchwyt pomocniczy, który można ustawiać pod dowolnym kątem z zakresu 0–360°. Młotek wyposażony jest w gumowany kabel zasilający o długości 3 m i dostarczany w walizce narzędziowej w komplecie z uchwytem wiertarskim, przejściówką SDS, wiertłem walcowym i ogranicznikiem głębokości wiercenia. Elektronarzędzie waży 3,1kg.

pins

 

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments