MŁOTEK YATO YT-45905 Z WYMIENNYMI KOŃCÓWKAMI

Młotek YT-45905 z wymiennymi końcówkami poszerzył niedawno ofertę narzędzi ręcznych marki YATO. Narzędzie przeznaczone jest do prac mechanicznych i serwisowych.

 

Czego to ludzie nie wymyślą, by ułatwić sobie zawodową codzienność? Na przykład do katalogu narzędzi ręcznych YATO trafił nowy młotek oznaczony symbolem YT-45905. Można by pomyśleć: jaką innowację można wprowadzić do jednego z najstarszych na świecie narzędzi ręcznych? Okazuje się, że jest jeszcze spore pole do popisu. Nowy młotek YATO został bowiem wyposażony w wymienne końcówki. Chodzi tutaj o odkręcany element obucha, który wykonany jest z tworzywa sztucznego PI oraz PUR o różnej twardości. Użytkownik młotka ma do dyspozycji w sumie

osiem różnych końcówek o twardościach HRC 65, 72, 73, 80 i 95. Nakładki – dla właściwego wyboru i szybkiej wymiany – wykonano z materiału w różnych kolorach (odpowiednio szary, czerwony, niebieski, biały i czarny), a dwie z nich mają kwadratowy kształt (HRC 65 i 73). Obuch w młotku ma kształt cylindryczny i zrobiony został z aluminium, a trzonek o długości 320 mm to z kolei konstrukcja drewniana. Cały komplet narzędziowy sprzedawany jest w poręcznej, zamykanej walizce transportowej z tworzywa sztucznego.

Marek Pudło, pins

 

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar