MŁOTEK PNEUMATYCZNY IGŁOWY YATO YT-09910

Najnowszy igłowy młotek pneumatyczny YATO YT-09910 przeznaczony jest do wszelkiego rodzaju prac konserwacyjnych związanych z usuwaniem z konstrukcji stalowych rdzy, zgorzelin, nagarów i starych powłok lakierniczych.

 

Świetnie sprawdzi się w warsztatach blacharsko-lakierniczych, samochodowych i w dużych zakładach remontowo-produkcyjnych, a także podczas majsterkowania. Swobodne osadzenie w uchwycie 19 stalowych igieł pozwala na obróbkę nieregularnych powierzchni, a smukły kształt obudowy umożliwia dotarcie narzędziem w miejsca, gdzie praca klasyczną szlifierką byłaby niemożliwa. Pistoletowy uchwyt ze zintegrowanym włącznikiem głównym gwarantuje wysoki komfort pracy.
Młotek do działania potrzebuje niewielkiej ilości powietrza – tylko 113 l/min przy ciśnieniu roboczym 0,63 MPa. Urządzenie przy maksymalnych obrotach wytwarza do

4500 uderzeń/min i wyposażone jest w regulację częstotliwości udaru. Sprzęt podłącza się do instalacji powietrznej za pomocą typowego szybkozłącza umieszczonego w dolnej części rękojeści.

Marek Pudło

ZOBACZ TAKŻE
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments