MENUMENU
MENUMENU

Młotek brukarski Stalco Perfect

Żaden fachowiec, który zawodowo układa kostkę czy chodniki, nie obejdzie się bez profesjonalnego młotka brukarskiego. Dlatego firma Stalco wprowadziła do swojej oferty tego typu narzędzia o podwyższonej funkcjonalności.

Młotek do prac brukarskich to nowość w ofercie Stalco Perfect. Narzędzie jest przydatne podczas układania kostki brukowej, krawężników, granitu itp. Producent przewidział do niego wymienne obuchy o średnicy 60 mm. Trzonek wykonano z leżakowanego jesionu. Obejmy są żeliwne, malowane proszkowo. To jedyne na rynku narzędzie, które można postawić pionowo. Do wyboru jest mały (1,3 kg) i duży (1,8 kg) młotek

gumowy.

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar

NOWE LAMPY LEDOWE W OFERCIE DEDRY

11 nowych modeli lamp warsztatowych i latarek ręcznych rozszerza właśnie portfolio produktowe Dedry. Dzięki temu firma oferuje pełen przekrój modeli lamp i latarek, które pomogą oświetlić miejsca pracy zarówno na placu budowy, w warsztacie samochodowym, jak i w zakamarkach przydomowego garażu.

 

Wśród nowych lamp Dedra, oznaczonych jako L1003, L1004, L1005, L1006, L1007, L1008, L1009, L1010, L1020, L1021 i L1050, znajdziemy modele o zróżnicowanej mocy, liczbie i rodzaju zastosowanych diod i intensywności świecenia, mające zasilanie bateryjne lub sieciowe (230 V). Wyróżniającą cechą nowych lamp Dedry jest zastosowanie w nich tzw. diod ledowych typu COB (skr. od chip on board). W rozwiązaniu tym

grupy diod umieszczone są na płytkach z chipami, które mają znacznie lepszy współczynnik lumenów na wat niż inne wykorzystywane obecnie rodzaje technologii LED. Konstrukcja COB posiada duże zagęszczenie elementów, dzięki czemu uzyskujemy diody o dużej mocy sięgającej nawet 200 W. Istotą technologii COB jest wysoka wydajność przy niskim zużyciu energii. To z kolei przekłada się bezpośrednio na praktyczne korzyści w postaci taniego świecenia i wygodnego korzystania z lamp oraz latarek w miejscach trudno dostępnych.

Marek Pudło

L1007_a L1009_a L1009 L1020 L1050

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar
copyright 2016 portalnarzedzi.pl | wykonanie monikawolinska.eu