MŁOT WYBURZENIOWY STHOR 79090

Młot wyburzeniowy Sthor 79090, który właśnie trafia do sprzedaży na polskim rynku, przeznaczony jest do najcięższych prac związanych ze skuwaniem twardego betonu, np. usuwaniem pozostałości fundamentów, krawężników czy płyt betonowych.

Zastosowany w maszynie silnik o mocy 1500 W współpracuje z wydajnym i trwałym mechanizmem udarowym (chłodzonym olejem zamiast smarem), który generuje do 1900 uderzeń/min, a każde z potężną energią 45 J. Uchwyt HEX wykonano starannie, co zapobiega klinowaniu rozgrzanego dłuta, ułatwiając tym samym wymianę osprzętu bez konieczności używania znacznej siły. Pozwala

on przenosić największą energię, zapewniając przy tym długą żywotność podzespołu.

Młot wyburzeniowy Sthor 79090 ma w górnej części obudowy duży i poręczny uchwyt główny w kształcie litery „D”, w którym zintegrowano włącznik z funkcją pracy ciągłej. Dodatkowy uchwyt boczny z regulacją położenia w dwóch płaszczyznach poprawia komfort obsługi ciężkiego młota i zmniejsza zmęczenie operatora. Narzędzie dostarczane jest w solidnej metalowej walizce transportowej w zestawie z dwoma dłutami (przecinakiem i szpicakiem).

Marek Pudło
ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar