Młot udarowy GRAPHITE 58G858

Młot udarowy GRAPHITE 58G858 to połączenie przemyślanych rozwiązań i jakości wykonania. Sprawia to, że elektronarzędzie znacząco usprawni prace remontowo-budowlane wymagające obróbki twardych materiałów.

Za napęd młota udarowego GRAPHITE odpowiada nowoczesny silnik komutatorowy o mocy 900 W napędzający udar pneumatyczny. Pozwala on uzyskać energię udaru na poziomie 4,2 J. Gwarantuje to skuteczne wiercenie w betonie czy cegle otworów o średnicy do 26 mm. Elektronarzędzie ma 3 tryby pracy: wiercenie, wiercenie z udarem oraz dłutowanie. Łatwy montaż i wymianę osprzętu zapewnia uchwyt SDS plus.

Młot udarowy GRAPHITE wyposażony został w dwupunktowy system amortyzacji rękojeści

głównej. Tym samym znacząco zredukowano wibracje, zapewniając wygodę i precyzję pracy. Co ważne, cały system wydłuża również żywotność produktu, ograniczając naprężenia występujące na obudowie. O jakości najnowszego elektronarzędzia GRAPHITE świadczą także rozwiązania typowe dla narzędzi profesjonalnych. Wykonany z lekkiego i wytrzymałego stopu magnezu korpus reduktora nadaje konstrukcji wysoką sztywność, a zainstalowany w obudowie wskaźnik serwisowy poinformuje o konieczności wymiany szczotek węglowych. Urządzenie polecane jest zarówno ekipom remontowo-budowlanym, jak i zaawansowanym majsterkowiczom (więcej na graphite.pl).

ZOBACZ TAKŻE

Dodaj komentarz

avatar